Korn už mají termín, George Kollias finišuje sólovku, Krimh u Behemoth, oslava u Sear Bliss, živá plesnivina Autopsy

♫ Tak noví KORN mají již termín. Pro jedenáctou desku s navrátilým Headem bylo zvoleno datum 24/9. Korn také na jedné tiskovce ve Francii už hráli ukázky ze dvou skladeb - zatím nikde nic neuniklo? 

♫ S vlastní sólovkou, která vyjde s bonusovým DVD z nahrávání, už finišuje i George Kollias, v aténských 9800 Studios s Antonisem Kontozoglou probíhají předprodukční finalizace. Kollias si na desku složil a nahrává vše kompletně sám (vč. zpěvů i kláves) a co se týče bubnů, prý půjde o vůbec největší extrémy, co kde kdy hrál. Ostré nahrávání začíná 15/7.

♫ A když už Kollias, tady ještě jedno video Krimha zaskakujícího teď na pár měsíců u BEHEMOTH. Slaves Shall Serve!

Sear Bliss♫ Pozapomenutí Maďaři SEAR BLISS dali dohromady novou sestavu – do kapely se vrátil trombónista Zoltan Pal, Zoltan Vigh nahradil u kytary Csaba Csejteie, který ale s kapelou bude nadále spolupracovat, za bicí namísto Olivera Ziska zas usednul Csabův brácha Gyula – a chystají se 20tileté výročí oslavit novým albem. V Budapešti na konci roku prý bude velká show! 

♫ Novou desku The Headless Ritual mají plesnivci AUTOPSY, z níž jsou i dva živáky níže – jde o pecky Arch Cadaver a Mangled Far Below.

01. Slaughter At Beast House
02. Mangled Far Below
03. She Is A Funeral
04. Coffin Crawlers
05. When Hammer Meets Bone
06. Thorns And Ashes
07. Arch Cadaver
08. Flesh Turns To Dust
09. Running From The Goathead
10. The Headless Ritual

Sestava:
Chris Reifert – drums/vocals
Danny Coralles – guitar
Eric Cutler – guitar
Joe Trevisano - bass

Vydavatel: Peaceville Records

aktuálně

diskuze