Každé slovo bude zapomenuto, zvěstují Lehnen v novém singlu

Artwork

Jak by vypadalo, kdyby Deftones začali hrát post-rock? Odpověď možná leží v oblačných vrstvách kytar a zpěvů vídeňských Lehnen. Rakouské trio se po dlouhých šesti letech vrací s příslibem budoucnosti. Prázdné budoucnosti.

Reaching Over Ice and Waves, to je poslední raketa, kterou Lehnen vyslali do hudebního prostoru v roce 2015. Cíl mise? Zkoušení stavu beztíže na posluchačích. Od té doby ovšem fanoušci s kapelou ztratili spojení. 

„Každé slovo bude zapomenuto,“ stojí na artworku k novému singlu Lacuna. A tato temná slova souvisejí s osobou, která zmrzačenými prsty na psacím stroji píše svůj nicotný příběh. A korelují i se závěrem zmíněného singlu. Dle slov samotných hudebníků skladba posluchače staví proti hvězdné obloze beze hvězd. Malujete svou cestu vesmírem, hledáte smysl a přemýšlíte, jaký odkaz po vás zůstane. Podle znepokojivé fráze si můžete odpovědět.  

O vydání alba se podělí Noise Appeal Records a Post.Recordings. Zatím ovšem není známo, kdy se tak stane. Další informace mají být dostupné brzy. 


Přispěj do diskuze

vytecna rytmika!

aktuálně

diskuze