Jazzfruit - talentová soutěž pro mladé kapely

Hledáme kapelu, co chce vyhrát nahrávání alba v předním jazzovém studiu Svárov

Máš nebo znáš kapelu, co je líznutá JAZZEM?

Mezinárodní soutěž Jazzfruit již podeváté podpoří mladé hudební projekty. Soutěží se ve dvou kategoriích – mezinárodní a české.

Finalisté letošního ročníku vystoupí ve středu 11. dubna 2018na koncertním večeru soutěže v klubu Jazz Dock po boku americké jazz-rock'n'rollové formace The Rad Trads.

Hlavní cenou v rámci české kategorie je nahrání alba ve studiu Svárov. Vítěz mezinárodní kategorie získá poukaz na nákup v obchodě kytary.cz.

Přihlašování projektů končí 16. března.

Kdo se může přihlásit?
Do soutěže se mohou přihlásit všechny hudební projekty, ve kterých tři čtvrtiny hráčů nepřekročily věk 30 let a zároveň nemají žádné komerčně distribuované album.

Povinnou přílohou jsou zvukové nahrávky a tři fotografie kapely v tiskové kvalitě.

Vítěz české kategorie získá nahrávací hodiny v předním jazzovém nahrávacím studiu Svárov. Bude mít také možnost vystoupit 30. dubna v Praze v rámci Mezinárodního dne jazzu a na spřátelených jazzových festivalech v zahraničí.

Vítěz mezinárodní kategorie získá poukaz na nákup v hudebním obchodě kytary.cz v hodnotě 1000€. Budou oceněni také držitelé druhého a třetího místa: 2. místo obdrží virtuální analogový syntézátor Novation a 3. místo bude oceněno profesionálním mikrofonem Lewitt.

aktuálně

diskuze