Info o nových deskách Fallujah, Filter, The Doomsday Kingdom (Leif Edling) a Bloodclot (John Joseph)

Fallujah♫ 08/04 vyjde u Wind-Up Records další studiovka FILTER Crazy Eyes, produkoval ji sám kytarista a zpěvák Richard Patrick s výpomocí Bena Grosse a Michaela "Blumpy" Tullera. Mixáž provedl Brian Virtue a mastering Howie Weinberg.
 
Leif Edling se ze zdravotních důvodů nemůže letos účastnit koncertů Candlemass, ale studiově je stále pilný. Jeho nejnovější projekt se jmenuje THE DOOMSDAY KINGDOM a vydá jej pouze prostřednictvím webu bez účasti jakéhokoliv labelu.
 
♫ Frontman Cro-Mags John Joseph se svým levobočkem BLOODCLOT má smlouvu s Metal Blade Records, na nové desce s ním pracují Todd Youth (Danzig) - guitar, Joey Castillo (Queens Of The Stone Age) - drums a Phil Caivano (Monster Magnet) - bass.
 
♫ A dobrá zpráva nakonec pro všechny fanoušky FALLUJAH - prog/death metalisté ze San Francisca vydají 29/04 u Nuclear Blast Entertainment desku Dreamless. V Sharkbite Studios ji produkoval Zack Ohren, opět mixoval a masteroval Mark Lewis v Audiohammer studios (Sanford, Florida). Obal je tentokrát z dílny Petera Mohrbachera. Mezi hosty se objeví vokalisté Tori Letzler, Mike Semesky a Katie Thompson a na kytaru si přijel drnknout i Tymon Kruidenier (ex-Cynic, Exivious).

01. Face Of Death
02. Adrenaline
03. The Void Alone
04. Abandon
05. Scar Queen
06. Dreamless
07. The Prodigal Son
08. Amber Gaze
09. Fidelio
10. Wind For Wings
11. Les Silences
12. Lacuna

Sestava:
Andrew Baird – drums (2007–present)
Scott Carstairs – guitars (2007–present)
Alex Hofmann – vocals, programming (2007–present)
Rob Morey – bass (2009–present)
Brian James – guitar (2013–present)

Hosté:
Tori Letzler - vocals
Mike Semesky - vocals
Katie Thompson - vocals
Tymon Kruidenier (ex-CYNIC, EXIVIOUS) - guitar solo

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze