Inferno s vinylem podruhé s Mayhem, pak Amerika a split

INFERNO - Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)INFERNO - Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)V těchto dnech vychází u World Terror Committee vinylová verze poslední desky INFERNO -Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution). K dispozici jsou zlatá (ltd 100ks) a černá (ltd. 400ks) LP, dvanáctistránkový booklet je přilepen na pravé strašně gatefold obalu. Vydavatelství rovněž nabízí zipper mikiny a trička. Domácí fanoušci si mohou vinyl objednat na e-mailu (oldspirit@seznam.cz) za 400 CZK plus poštovné, textil je dostupný pouze ve velice limitovaném množství.

Dále byla kapela přizvána, aby se společně s Dragged Into Sunlight připojila k další části turné Purgatorium Europae v jehož rámci Mayhem kompletně přehrají svou legendární prvotinu De Mysteriis Dom Sathanas. Inferno vystoupí pouze na koncertech v Německu, Rakousku a Francii v rozmezí od 29.9. do 9.10. (viz přiložený plakát s kompletním výčtem zastávek), neboť v poslední třetině října kapela odlétá do USA odehrát své první koncerty na severoamerickém kontinentu. Domácím fanouškům se nejbližší šance spatřit Inferno živě nabízí 16.9., kdy kapela vystoupí na slovenském festivalu Beneath the Ancient Ruins společně s Netherbird, Raventale nebo Infer.

A v neposlední řadě vrcholí tvůrčí práce na splitku s řeckými Devathorn, které vyjde pod záštitou World Terror Committee. Očekávejte takřka čtvrthodinový Infernovský opus temnot o pěti větách. Splitko dále kromě dvou exkluzivních skladeb Devathorn nabídne krátkou kolaboraci obou hudebně-okultních entit za účasti speciálního hosta.

Bližší informace se budou postupně objevovat ve správný čas.
http://w-t-c.org/ 
https://www.facebook.com/W.T.C.Productions 
https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644 
https://wtcproductions.bandcamp.com/album/gnosis-kardias-of-transcension-and-involution 

16.9. Beneath the Ancient Ruins Fest, Slovensko, Košice 
https://www.facebook.com/events/1522951631100927/

1. The Innermost Disillusion
2. Abysmal Cacophony
3. Upheaval of Silence
4. Ω > 1 (Oscillation in Timelessness)
5. Gate-eye of Fractal Spiral
6. Orison for the Baneful Serpent

Sestava:
Adramelech - vokály
Ska-Gul - kytara
Morion - kytara
Crudelis - basa
M. - bicí

Vydavatel: W.T.C. Productions

aktuálně

diskuze