Cold Cold Ground skončili, Sean Reinert a Wino (Saint Vitus) se jdou léčit, Smashing Pumpkins v nové sestavě, projekt Eldvåg

Sean ReinertBilly Corgan povolal pro aktuální turné SMASHING PUMPKINS po Státech k bicím Brada Wilka (Rage Against The Machine) a k base Marka Stoermera (Killers).
 
Eldvåg♫ Helsinští industriální punkeři COLD COLD GROUND to zabalili, poslední vystoupení proběhne 13/12.
 
♫ Také Sean Reinert si musí vybrat zdravotní koncertní pauzu s DEATH TO ALL po Americe, náhradou za něj bude Gene Hoglan. Sean za poslední dva roky docela přibral a sám si uvědomil že situace začíná být vážná - v posledním půl roce začal trpět bolestmi v kříži, svalovou únavou a omezenou silou úchopu paličky. Vše v důsledku operací Achilovky na pravé noze (cca před dvěma lety) a o rok pozděli kolena na levé noze (vazy). V následujících týdnech bude absolvovat řadu testů, včetně vyšetření na syndrom karpálního tunelu.
 
♫ A své zdraví, resp. závislost na návykových látkách, hodlá řešit i zpěvák SAINT VITUS Scott "Wino" Weinrich po svém nedávné deportaci z Norska (viz Historie) a půjde na léčení.
 
♫ Kytarista Ola Englund (The Haunted, Feared, ex-Six Feet Under) a bubeník Kerim "Krimh" Lechner (ex-Decapitated) mají společný projekt ELDVÅG.

aktuálně

diskuze