Co dělají slavní - Geezer hraje pro mír, Iommi v izolaci, Hetfield bude zombie, Anvil vaří kafe a AC/DC hackli Ashley Madison

♫ 21/09 je Mezinárodní den míru a Geezer Butler jej hodná oslavit natočením společné skladby s muzikanty z konfliktních oblastí, kterou vydá právě tento den.
 
♫ To Tony Iommi strávil středeční dopoledne uzavřen ve skleněném boxu v birminghamském Bullring Shopping Centre aby podpořil nadaci na výzkum a léčbu rakoviny (Macmillan Cancer Support). Akce s názvem Not Alone má vyjadřovat osamělost a izolaci pacientů, kteří se s touto nemocí potýkají.
 
♫ Švédské Rock Coffee a kanadští metaloví kováři ANVIL připravili pro milovníky kávy dvě edice: Anvil Ground Coffee a Anvil Espresso Beans.
 
♫ 12/07 došlo k úniku citlivých osobních dat ze záletnického webu Ashley Madison, který kromě spousty rozvodů vedl již ke dvěma sebevraždám. Torontská policie nyní přišla s pikantním oznámením, že příčinou úniku byl mail s nabídkou stažení vyzvánění skladby AC/DC Thunderstruck do mobilu. Thunder!
 
♫ 06/11 vyjde pokračování hry Call Of Duty: Black Ops 3 a mezi mnoha zombíky bude možno vidět třeba Jamese Hetfielda nebo zpěváka Avenged Sevenfold M. Shadowse.

aktuálně

diskuze