Buďte součástí filmu Postcards From Arkham

Eigengrau je originální audiovizuální umělecké dílo inspirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky vytvořené kapelou Postcards From Arkham. Chceš-li být součástí dobrodružství plného temné fantazie i Ty, mrkej sem na HitHit!

Eigengrau je název připravovaného filmu a hudebního alba (soundtracku). Eigengrau je zároveň i barva, kterou vidíme v absolutní tmě. Světlo uvnitř toho, co se nám jeví jako temnota.

Postcards From Arkham nevytváří jen další desku, ale rozsáhlý projekt, který obsahuje 8 videoklipů žánrově se pohybujících na hranici fantasy a hororu, včetně originálního soundtracku. Ten kombinuje post-rock, filmovou hudbu, ambient a metal. To vše spojuje originální příběh.

Příběh je inspirován dílem H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky. Abychom neprozradili příliš a nezkazili zážitek, budeme v průběhu kampaně prozrazovat jen útržky. Navíc se na příběhu můžeš podílet i Ty tím, že nám pomůžeš vytvořit filmová monstra nebo si střihneš vlastní roli! O důvod více nás sledovat a podpořit!

Zdá se Ti to jako příliš velké sousto? Žádná kapela se zatím o tak velký projekt nepokusila! Pro nás je to přirozený krok v našem vývoji a bod, kam směřovaly naše předchozí projekty.

Buď součástí soukromé kreativní skupiny, která nám pomáhá s produkcí tohoto projektu. Můžeš jako první slyšet skladby, stát se komparzem ve filmu, nechat si napsat roli na míru v našem filmu nebo dokonce vytvořit příšeru z tvých nočních můr! Nahlédni do odměn!

Postcards From Arkham

Proč PfA podpořit?

Za téměř 10 let existence vydali 5 alb, 8 videoklipů, 1 krátký film a odehráli více než 100 koncertů po Evropě. To vše s jediným cílem – být více než jen kapelou a vytvořit něco víc než jen další hudební album. K Eigengrau celou dobu mířili a sbírali zkušenosti. Teď je čas tyto zkušenosti využít.

Připravují náročný projekt, a proto startujeme crowdfundingovou kampaň, která má za cíl ho podpořit nejen finančně, ale také Tvojí osobní invencí. Chtěli bychom náš svět rozšířit a posunout dál.

Tvořit tento příběh nejen pro vás, ale S VÁMI!

Sleduj naše sociální sítě a buď součástí produkce filmu Eigengrau. Pro pravidelné live streamy, novinky, odpovědi na dotazy navštivte náš Facebook profil!


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze