Brutal Assault zveřejnil další trojici kapel a online anketu

SuffocationSUFFOCATION patří po právu mezi nejzásadnější deathmetalové kapely historie a zároveň mezi nejpravidelněji se navracející headlinující smečky BRUTAL ASSAULTU. Nedávno zveřejněný nový song opět ukazuje, kdo sedí na pomysleném deathmetalovém trůnu a vy se o tom letos přesvědčíte i s původním vokalistou Frankem Mullenem za mikrofonem!

Thrashcore pamětnící z Hustonu - D.R.I. - přijedou rozvířit prach pod nohami všech milovníků festivalového pohybu a snad i zahrát nové songy z mnoho let očekáváné nové desky.

Francouzští post-blackmetaloví romantici ALCEST zaznamenali na loňském ročníku velký úspěch a nejen proto je letos uvítáme v pevnosti znovu.

Do dnešních dnů jste mohli o budoucnosti festivalu jen mluvit, dnes zveřejňujeme online anketu, prostřednictvím které mudeme moci lépe pochopit vaše preference a přání! Napište nám co vás baví, co vás zajímá, co se vám na festivalu líbí, co byste chtěli změnit, nebo co vám na něm schází. Dejte nám prosím 5 minut vašeho času a vyplňte nám dotazník. 10 z vás vylosujeme a přesně 11.2. na našem Faceebook profilu a webu najdete jména 2 výherců VIP vstupenek s možností exkluzivního vstupu do zákulisí a 8 výherců vstupenek. Online anketa!

01. Cycles Of Suffering
02. Purgatorial Punishment
03. Eminent Wrath
04. As Grace Descends
05. Sullen Days
06. Pinnacle Of Bedlam
07. My Demise
08. Inversion
09. Rapture Of Revocation
10. Beginning Of Sorrow

Stopáž 38:17

Sestava:
Terrance Hobbs - Guitars
Frank Mullen - Vocals
Guy Marchais - Guitars
Derek Boyer - Bass
Dave Culross - Drums

Host:
Mike Smith - re-recorded version of Beginning Of Sorrow (Breeding The Spawn)

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze