Brutal Assault má nově YouTube ve 4K

Ačkoli se festival Brutal Assault koná v létě, na svém YouTube kanálu průběhem celého roku zveřejňuje některá z vystoupení. Diváci tak mají šanci si některá z nich připomenout, nebo si takto zprostředkovaně naopak doplnit, co jim v nabitém programu ušlo. A neznalí se samozřejmě s festivalem seznámit.

Vedle již tří sestřihů z loňských setů a speciálního, prodlouženého festivalového aftermovie má „Brutalí“ YT kanál novinku - všechna videa jsou nově v rozlišení 4K, neměl by vám tak uniknout sebemenší detail!

Nově nahraným videem v portfoliu festivalu jsou američtí IMMOLATION. Ti jsou synonymem promyšleného extrému s ukotveným názorem vystupujícím proti všem svátostem. Se svou unikátní hudbou a zvukem mají nespočet následovníků, kteří se k jejich signifikantnímu temnému vyznění hrdě hlásí. Nás nevyjímaje!

Z loňských, již dříve zveřejněných videí můžete zhlédnout části vystoupení precizních extremistů ABORTED (Belgie) a náladotvorného britského tria TOSKA. Dále speciální rozšířenou verzi aftermovie, která byla publikována na konci roku.

Všechna videa nově ve 4K, užijte si i ty nejmenší detaily!

aktuálně

diskuze