Brutal Assault 2012 přivítá další trio: KYLESA, ENGEL a INQUISITION

Začátek posledního dubnového týdne zpestří trojice nově potvrzených kapel. Rádi bychom ještě upozornili, že tento týden je také posledním možným termínem pro zakoupení levnějších vstupenek na letošní ročník, od 1. května se cena zvedá. Více informací v sekci Vstupenky.
 
Ale nyní již ke kapelám: Americká formace KYLESA již před dvěma lety uhranula svým psychedelickým sludge metalem fanoušky v josefovské Pevnosti a také proto bude jejich letošní návrat spojen s velkým očekáváním. Mašinérie poháněná dvěma bubeníky a v čele s charismatickou zpěvačkou Laurou Pleasants bude patřit k ozdobám letošního ročníku.

Švédská kapela ENGEL se krátce po svém vzniku v roce 2005 zařadila mezi nejvýraznější severské melodic thrash/deathové formace. Zásluhu na tom mám především její duchovní otec, kytarista Niclas Engelin, dobře známý ze svého působení v In Flames nebo Passenger. ENGEL v tomto roce vydali nové album Blood of Saints.

Třetí dnešní novinkou je americko/kolumbijská blackmetalová kapela INQUISITION. Kultovka, kterou jistě ocení všichni příznivci temného metalu, se představí v čele se zakládajícím členem, frontmanem Dagonem.

1. Tired Climb
2. Cheating Synergy
3. Drop Out
4. Crowded Road
5. Don't Look Back
6. Distance Closing In
7. To Forget
8. Forsaken
9. Spiral Shadow
10. Back and Forth
11. Dust

11 skladeb - 40:11

Sestava:
Laura Pleasants - Guitars, Vocals
Phillip Cope - Guitars, Vocals
Corey Barhorst - Bass, Vocals
Carl McGinley - Drums, Noises
Tyler Newberry - Drums

Vydavatel: Season of Mist Records, Relapse Records

aktuálně

diskuze