Aktuální vydání Rock & Popu 08/2014 právě v prodeji

Rock & Pop 08/2014

Může být retro pop kontroverzní? Je vhodná doba, aby mainstreamová alba přinášela velké příběhy? Nová deska Lany Del Rey je nejen neobyčejný pop, ale zároveň i umělecký manifest pokládajicí množství otázek.

Judas Priest už se pomalu smiřovali s vlastním koncem, ale nakonec nahradili kytaristu K.K. Downinga čerstvou krví a nováček Richie Faulkner kapelu doslova nakopnul tak, že o konci nemůže být řeč. Po šesti letech vychází nová deskaRedeemer Of Souls a okovaná legenda je zjevně opět v plné síle.

Léto tradičně patří festivalům. My jsme se vypravili na Glastonbury, zavzpomínali na kultovní Woodstock, na zajímavé historky z Trutnova, a samozřejmě nechybí nálož aktuálních reportů!

Plus Rise Against, Richie Sambora, G. Love & Special Sauce, Plexis, John Mayall, Slowdive, Echo & The Bunnymen nebo oddychové téma o rockových pivech!

Pokud chcete vědět, kde aktuální číslo koupit, nahlédněte do sekce Časopis a v menu Prodejní místa najdete seznam trafik i s vyhledáváním podle měst. Jistotu máte v řetězcích GECO Tabák, Relay a v trafikách ve velkých obchodních centrech. S trochou trpělivosti jistě své nejbližší prodejní místo ve vyhledávači najdete. 


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze