Akce

15.02.2022, Rock Café

Valentine's metal party Rock Café FreeZone

ktAtWwAs5QyL7o-wCfs3Bjkc3BjhQyW-

Milujte se, množte se a užijte si pořádnou nálož kvalitní hudby v podání Between The PlanetsNoisebleed a Nocturnal Pestilence zdarma v rámci Rock Café FreeZone.

Between the Planets

Between The Planets se z původně sólo projektu kytaristy, skladatele, zvukového inženýra a producenta Martina Spacoshe (Elbe, Martians ad.) dostal i na koncertní pódia a už od roku 2015 patří mezi domácí jistoty, která se po druhém albu Of Inner Sight (2017) podívala i na festival Brutal Assault a v červnu 2018 předskočila švédským Meshuggah na jejich pražském koncertu.

Současnou koncertní sestavu tvoří kromě Spacoshe a jeho dlouholetého bubenického souputníka Filipa Kittnara (jinak také Mindwork) i basák Radek Bure (ex. Dying Passion, ex. live band Elbe/album Sudety) Na kontě mají zatím tři alba - Immersion Into the Unknown z roku 2013, Of Inner Sight (2017) a Parallel World, které vyšlo na konci září minulého roku. 

Hudba Between the Planets spojuje ambient, elektronické podklady, art rock a djentem ovlivněný metalový groove a také např. časté post rockové prvky. Na novém albu Parallel World v roli hosta účinkuje např. kytarista Sam Vallen z australské kapely Caligula's Horse.

https://youtu.be/O86_YCjIBuE
https://youtu.be/k-PZ3WCdJIU
https://betweentheplanets.hearnow.com
https://betweentheplanets.bandcamp.com/album/parallel-world
https://www.facebook.com/BetweenThePlanets

Noisebleed

Noisebleed je pražská progresivní metalcorová kapela, jejíž tvorba má přesah do deathcoru, djentu nebo melodeathu. V roce 2018 vydali debut Asymbiosis a loňský rok pokřtili splitko Chirality společně s Nocturnal Pestilence. V kuloárech šumí zvěsti o druhé desce, na které už kapela pracuje a název bude brzy odhalen. Nová tvorba zazní zcela jistě i v Rock Café!

https://www.facebook.com/noisebleedCZ
https://open.spotify.com/artist/4vsPWbsErTuIyJZo3p1QFG...
https://www.youtube.com/channel/UCBHqkUWZQqls5ICehoAj-GQ

Nocturnal Pestilence

Nocturnal Pestilence brázdí vody českého metalu od roku 2010. Jejich typický zvuk tvoří ostré metalové riffování, melodický i zkreslený zpěv v podání zpěvačky Aleny, podmanivé klávesové podkresy a velká porce emocí a energie. Kromě celé řady živých vystoupení v klubech i na festivalech po celé ČR a v Rakousku, mají na svém kontě již 3 alba (Evangelium Aeternum 2013; I, Eternity 2015 a Fire & Shade 2018). V roce 2021 vydali společné EP Chirality s kapelou Noisebleed, které obsahuje mimo jiné i úspěšný singl The Witch, pro který se kapela spojila s hostující zpěvačkou Nicol Hofmanovou (STELL/\RIS) a který má na Spotify přes 140 000 přehrátí. Můžete se také těšit na obohacující hostovačky.

https://www.facebook.com/NocturnalPestilence
https://www.youtube.com/channel/UC6Fi0R_Qk6sYjH85eNtJK-A
https://open.spotify.com/artist/71wN07P76croe8iPzElk7n...


Začátek akce: 19:30
Info: Rcok Café, free
Odkazy: Between the Planets: Marast databáze  |  Nocturnal Pestilence: Marast databáze Bandzone  |  Noisebleed: Marast databáze
Tagy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze