Poslední video

KEN mode - Learning To Be Too Cold (video)

Zobrazit celý článek

Odkazy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia

Novinky

Nové skladby Chrome Division (Shagrath) a Soilwork
Shagrath a jeho úderka CHROME DIVISION z nové desky One Last Ride podruhé. Jednáctou desku  Verkligheten představují prvním singlem SOILWORK.

napsat komentář     v historii článků: 23

KEN mode - Learning To Be Too Cold (video)

napsat komentář     v historii článků: 2

Deska Tourniquet i sólový Jason Becker se spoustou hostů

Bubeník Ted Kirkpatrick dále hrne káru TOURNIQUET a zve si na hostování kdekoho z metalové scény. Na singlu Sinister Scherzo hostují Tim "Ripper" Owens a Chris Poland. Deska Gazing At Medusa vyjde během tohoto měsíce u Tedova labelu Pathogenic Records. Mixoval a masteroval Aaron Pace a dále se na ní objeví třeba Chris Jericho (Fozzy), Corey Glover (Living Colour), Michael Sweet (Stryper), Doug Pinnick (King's X), Marty Friedman (Megadeth), Pat Travers, Scotti Hill (Skid Row) nebo...

napsat komentář     v historii článků: 11

Blessthefall - Wishful Sinking (video)

napsat komentář     v historii článků: 4

TesseracT - Juno (video)

napsat komentář     v historii článků: 35

Nové skladby Cryptopsy a Machine Head

MACHINE HEAD - Triple Beam (lyric video) (Catharsis, 01/18, Nuclear Blast)
CRYPTOPSY - Fear His Displeasure (lyric video) (The Book Of Suffering - Tome II (EP), 26/10/18)

napsat komentář     v historii článků: 15

Face The Day s upoutávkou k debutu a streamem druhé skladby
Již brby budeme mít venku (22/10/18) debutové album projektu FACE THE DAY, za kterým stojí Martin Schuster (kytary, zpěv, ex-Mindwork). Z několika málo hostů určitě je třeba zmínit (prakticky nerozlučného) bubeníka Filipa Kittnara (bicí, nyní Between The Planets) a dalšího "planeťáka" Spacoshe. Poté, co jsme vám zde již přinesli první skladbu The Remainer, nyní představujeme další Elevator to the Sky a navíc upoutávku k celé desce Stuck in the Pres...

napsat komentář     v historii článků: 5

Nové skladby Lividity a Sadist
Po 9 letech vyjde nová deska amerických dobytků LIVIDITY. Sedmá deska se jmenuje Perverseverance a vydávají ji Metal Age 30. listopadu. Po nějaké době se o slovo hlásí i italští progresivci SADIST. Nová deska Spellbound inspirovaná - jak obal naznačuje - světem Alfreda Hitchcocka vyjde 9. listopadu u Scarlet Records.

napsat komentář     v historii článků: 1

Nové desky v přípravách a na dohled - Rammstein, Metal Church a Billy Graziadei

Kytarista Biohazard a Powerflo Billy Graziadei chyst první sólovku pod hlavičkou BILLYBIO a titulem Feed The Fire. Postarají se o to od 30/11/18 AFM Records.  
RAMMSTEIN se studiově ozvou příští rok na jaře, je to neuvěřitelné, ale od Liebe Ist Für Alle Da už to bude rovných 10 let.  
Také METAL CHURCH připravili další studiovku, na které se poprvé představí nový bubeník Stet Howland. Produkovali Kurdt Vanderhoof a Chris "The Wizard" Collier.

napsat komentář     v historii článků: 37

Nové skladby P.O.D., Asking Alexandria (akusticky) a sólově Tom Morello

TOM MORELLO vydal skladbu Every Step That I Take, pro Chrise Cornella (hráli spolu v Audioslave. Hostují Portugal.The Man a Whethan (EDM umělec).
ASKING ALEXANDRIA vypustili akustické video ke skladbě Alone In A Room z eponymní pětky, kterou chystají na prosinec pro Sumerian Records.
P.O.D. - Listening For The Silence (Circles, 19/11/18, Mascot Label Group)

napsat komentář     v historii článků: 51

Archiv novinek

16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
říjen     září     srpen     červenec     červen     květen     duben     březen     únor     leden
2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005