Madafaka - Personal Issue (video)

Zobrazit celý článek


Videa

Madafaka - Personal Issue (video)
Liberec se probudil k životu! Sice u toho asistuje Roman z Diphteria, ale takhle teď zní MADAFAKA!

napsat komentář

Spiritbox - Constance (video)
O SPIRITBOX jsme už psali, dokonce v Praze byli i na jejich parádním koncertě s After the Burial. Kanadská progrese vedená manžely Courtney LaPlante a Michaelem Stringerem (ex-Iwrestledabearonce) dává do placu další singl, který je i pro obsah ztráty blízké osoby tentokrát emocionálně nabit až po okraj.

napsat komentář

Bonecarver - Revolver (video)
Nové želízko v ohni Unique Leader jsou Španělé BONECARVER (ex-Cannibal Grandpa). Nová deska se jmenuje Evil a nejspíš jejich brutalitka zaujme i vás.

napsat komentář

SOM - Awake // Sedate (video)
Kolektiv atmo-rockerů SOM stojí na členech Constants, Junius a na Grammy nominovaných Caspian a má před vydáním EP Awake. Tu první kus z něj.

napsat komentář     v historii článků: 3

Brauncholda – Stínohrad (video)
Cholda (FDK) a Braun (PLOY) dali hlavy a příjmení dohromady a svět grindcoru tak nyní rozpoutává nový rituální tanec, v němž semele vše; i co se semlít zdánlivě nedá. Tohle je alternativní grind variabilní jak symbol, ovšem pokud platby, tak za odlišnost; tedy čekejte všechno, co jste kdy v tomhle žánru slyšeli, a dostanete mnohem více. Debutové album Stínohrad je instrumentálně zdatné, čerstvé a natlakované pak jako parta pokoronavirových pijáků lačně obléhající právě naražený...

napsat komentář

Thy Catafalque - Napút (video)
Naiv nám tu nadšeně recenzoval Mizzy a deska teď dostala další video.

napsat komentář     v historii článků: 2

Asphyx - The Nameless Elite (video)
Necroceros vychází 22. leden.

1 (bizzaro, 12.01.2021)     v historii článků: 10

Anime Torment - Lure (video)
U Slovak Metal Army koncem února vyjde nový EP ANIME TORMENT, který Animáči nahráli u Raclaváka v Babylonu. Singl Lure je už druhá skladba a video z EP Void Terror, takže případně šupec i na omrk prvního videa Last Farewell.Režie: Radim Věžník

napsat komentář     v historii článků: 2

aktuálně

diskuze