Akce

18.06.2019, Café V lese

WALKING PAPERS se po krátké době vrátí do Prahy

D Smack U Promotion uvádí

WALKING PAPERS
18. 6. 2019 – 19:30
Praha, Café V lese
250,- Kč v předprodeji
300,- Kč na místě v den koncertu

Superskupina Walking Papers se po krátké době vrátí do Prahy

Superskupina Walking Papers, vedená Jeffem Angellem se po několika měsících vrací do Café V lese, kde po několikáté uhranula české publikum svým charismatickým projevem.
 
Superskupina vznikla v roce 2012 v Seattle a členy jsou Duff McKagan (ex-baskytarista Guns N' Roses, Velvet Revolver, Loaded), Barrett Martin (bubeník Screaming Trees, který se dříve zapojil do projektu Mad Season) Benjamin Anderson (Staticland) a zpěvák Jeff Angell (Post Stardom Depression, Staticland), ti společně nahráli desku, kterou produkoval Jack Endino (Soundgarden, Nirvana, Mudhoney) a výraznou měrou přispěl také kytarista Pearl Jam Mike McCready.
 
Walking Papers ukazují, že ke skvělé písničce je potřeba hromových bicích, brutální basovky a vytí kytar stejně jako zvuku marimby a vibrafonu. To dokázali na dosavadních dvou albech.
 
“Nikdy mě nenapadlo, že ta kapela bude mít takovou sílu," říká Angell. "Každej z nás umí hrát na svůj nástroj jako bůh a lidi mi říkaj, že v nich naše písničky vyvolávaj stejný emoce jako filmy nebo romány a to se mi fakt líbí. Lidi se tomu prostě musí otevřít. A na nás je ten zbytek.”
 
Na nynějším krátkém evropském turné, které zahrnuje koncerty v Anglii, Německu a právě jednu zastávku v Praze, můžete dle slov frontmana Jeffa očekávat nečekané. Některé písně dostaly nový kabát a spolu s nimi představí i nové dva singly 'Trophy Wives' a 'I Be-long To You', které budou k dispozici na limitovaném 7-palcovém vinylu.
 
Písně jsou prvním novým materiálem po vydání loňské desky WP2, která sklidila mnoho pochvalných recenzí. Po návratu z turné se Walking Papers chystají pokračovat ve tvorbě nového materiálu a připravovat další nahrávku.
 
Do Café V lese se vrátí ve středu 18. června.
 
Vstupenky v prodeji v síti GoOut za 250,- + poplatky, na místě pak za 300,-
 
Více info na: 
www.walking-papers.com
www.dsmacku.com
www.cafevlese.cz

Přímý link na prodej vstupenek.


Začátek akce: 19:30
Info: 250 / 300 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze