Akce

28.09.2019, Café V lese

Ukrajinská rapová senzace ALYONA ALYONA v Praze

D Smack U Promotion uvádí

Alyona Alyona / UA
28. 09. 2019 – 19:30
Praha, Café V lese
300,- Kč v předprodeji
350,- Kč na místě v den koncertu

Alyona Alyona, vlastním jménem Alyona Savranenko, učitelka z mateřské školky, se pomalu stává kultem. Ještě nedavno ji neznal skoro nikdo - v říjnu minulého roku ale nahrála na Youtube svojí první píseň a dnes mají její kanály desítky tisíc followerů. Rapu se věnuje již patnáct let, ale až po virálním úspěchu jejích videí její příběh uveřejnily největší ukrajinská média a s debutovou deskou 'Ribki’ se stala hip-hopovou senzací a vycházející hvězdou ukrajinského rapu.

Rapuje ve své rodné ukrajinštině a humornými texty se trefuje do černého. Třeba o tom, jaké to je, být daleko od běžného ideálu krásy. Píseň 'Salischaju swij dim' (opouštím svůj dům), se pak stala neoficiální hymnou mnoha Ukrajinců, kteří se chtějí odstěhovat za lepším - ať už do EU, Ameriky nebo hlavního města Kyjeva.

Na Alyoně zkrátka něco je - ať už je to její působivé vzezření, sebevědomí, podmanivý flow nebo texty. Její úspěch lze přičítat také její autentičnosti, která je v tomto žánru velkým plus.

Alyona je v současnosti nominovaná na prestižní ukrajinské hudební ocenění YUNA-2019 a všimly si jí i zahraniční servery. Publikum si v letošním roce již získala na kutnohorském Creepy Teepee a nebo slovenské Pohodě. Nyní se premiérově představí i v Praze a to 28. září v Café V lese.

Vstupenky v prodeji za 300,- + poplatky v síti GoOut, na místě pak za 350,-.
Více info:
www.morezvukov.nl/alyona-alyona/
www.dsmacku.com
www.cafevlese.cz

Přímý link na nákup vstupenek: https://goout.net/cs/listky/alyona-alyona/qswe/


Začátek akce:
Info: 300 / 350 Kč
Odkazy:

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze