Akce

04.08.2018

Skull Fest 2018

Ačkoliv je Česká Republika nabitá skvělými a velkými festivaly, které lákají fans až z dalekých koutů světa, tak většina těch festivalů se odehrává na územích Čech a Morava tak nějak zeje prázdnotou… a příliš mnoho zajímavých festivalů zde nenajdete! Jistou šanci změnit tuto situaci má festival Skull Fest! Který loni vystrčil drapáky svým prvním ročníkem v jehož line upu byli k vidění jména jako Napoleon Thell Barrio, Skywalker, Landmvrks, Landless a mnoho dalších skvělých kapel!
Pořadatelé Skull Festu se však do druhé ročníku pustili opravdu po hlavě a letošní line up je nabitý jak Ruský kulomet! A nabídne lidem několik opravdu exkluzivních věcí! Ale začneme popořadě na hlavní Limen Stage budou k vidění kapely jako Siberian Meat Grinder, Vitamin X, In Other Climes, Barrier, Skywalker, Hopes, Sodoma Gomora, The Fall Of Ghostface, Slander a další zajímavá jména z domácí i zahraniční scény :)
To ale ovšem není festival nabídne především Exkluzivní Slam - Beatdown - Deathcore Stage! Upozornujeme že nic podobného žádný jiný festival v ČR ani SR nenabízí a také především to že Beatdown koncerty jsou na území ČR velice vzácné! A jména která budou k vidění na této stage vás rozhodně posadí na zadek! Roli Headlinera se zhostí kapela Ingested !! Dále budou k vidění kapely A Night In Texas, Mental Cruelty, Words Of Concerte, Brothers Till We Die, Carbine nebo Distatn! Takže opravdové skvosty této scény! Festival se odehraje opět ve městě Nový Jičín a to v areálu Čertův Mlýn nedaleko areálu Sklaky… Takže luxusní kapely na naprosto úžasném místě!¨

4.8 Nový Jičín.. Nesmíš chybět.

Potvrzené kapely

LIMEN STAGE 
Siberian Meat Grinder (Crossover Thrash, RU)
Sodoma Gomora ZNK Official (Horrorcore rap, CZ)
IN OTHER CLIMES (Hardcore, FR) 
Vitamin X (Hardcore-punk, NL)  
Carcer City (Metalcore, UK) 
Barrier (Hardcore, USA) 
Skywalker (Hardcore, pop-punk, CZ) 
Slander (Hardcore, IT) 
Give em Blood (Hardcore - Metalcore, AU)  
HOPES (Hardcore, CZ)
Straightline (Punk - rock, DE)  
Meltdown (Hardcore - Metalcore, ESP) 
The Fall Of Ghostface (Hardcore - Metalcore, CZ) 
BEATDOWN - SLAM STAGE 
DANFORTH (Hardcore - Beatdown, FR) 
DISTANT (Downtempo / Deathcore / Slam, NL) 
A Night In Texas (Deathcore, AUS)  
Mental Cruelty (Slamming Downtempo / Deathcore)
CARBINE (Beatdown, UK)  
Brothers Till We Die (Hardcore - Beatdown, ESP) 
Words Of Revolt (Hardcore - Beatdown, DE)
Next Step Down (Hardcore - Beatdown, DE)
Words of Concrete (Hardcore - Beatdown, DE)
Silent Generation (Deathcore - Slam, CZ)

Vstupenky: 
Předprodej: 350 Kš SMS ticekt 
Na místě: 390 Kč 
Doprovodný program 
- beerpong 
- chill zone 
(na festivalu budou připraveny odpočinkové místa, kde budou připraveny různé gauče, menší bazénky, vodnice a další podobné vychitávky). 
Občerstvení 
- Veganské 
- Vegetariánské 
- Normální 
(pro letošní ročník se budeme snažit rošířit sortiment veganských a vegetariásnkých jídel, tak aby jste byli maximálně spokojení) 
Merch Charita 
- pro letošní ročník Skull Festu bude opět připraven festivalový merch, a výtěžek z prodeje poputuje opět na pomoc zvířat které to potřebují. 
Afterparty s Klubovna pouštěčka


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze