Akce

24.04.2013, Klub 007 Strahov

STRIFE (USA), NARROWS (UK/USA) a Got a Wolf na Sedmě

StrifeStrife už druhý rok nechají tát hiatus, pro který se rozhodli před deseti lety. Tehdy stáli na pomyslném vrcholu po boku Snapcase, Earth Crisis, Integrity, Strain nebo Trial. Dnes zažívá styl - který proslavili Judge nebo Cro-Mags - renesanci a staví je s novou deskou Witness A Rebirth mezi kapely typu Terror, First Blood nebo Trapped Under Ice. Ta tam je doba, kdy Strife mohli po boku D.R.I. spolehlivě zaplnit Futurum a i přání kapely samotné znělo: "Raději malý klub se silnou atmosférou než poloprázdné hřiště." Několika generacím hard core kids a dorostu se tak splní jeden ze snů a my budeme moci v potu tváře odtrhnout další povinnou stránku z našich diářů.

Narrows ze stáje Deathwish Inc. se na strahovském kopci objeví už potřetí a to se stále aktuální deskou Painted. Dřevorubci všech barev vousů tak budou slavit slavnost hlinomazu. V Narrows se potkali členové dnes již legendárních Unbroken, Over My Dead Body, Some Girls, These Arms Are Snakes, NineIronSpitfire. Zvuková stěna, litry potu, prasklý trubky a pamatujte: vesty plavou, děti ne!

Hudebně barevnou seanci otevřou Got A Wolf. Víc s křížem na jih za zvuku Kiss It Goodbye nebo Deadguy poškrábou v podpaždí zvědavou brutalitu.

Vstup: 280,- (pouze na místě)

Rezervace: http://klub007strahov.cz
http://deathwishinc.com/bands/105
http://www.facebook.com/Strifelosangeles
http://gotawolf.bandcamp.com
http://www.facebook.com/TwoShovelsEvents
http://www.conspiracy.cz


Začátek akce: 19.00
Info: Vstup: 280,- (pouze na místě)
Odkazy:

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze