Akce

19.04.2019

SEBASTIEN, BLACK TIGER

Po invazi do zahraničí, kdy SEBASTIEN zamířili na dva koncerty do Německa, a BLACK TIGER se představili na festivalu v Itálii, se toto duo opět vrací do domácích klubů. Společně zamíří do libereckého Rock-Pub klubu, aby do vás v rámci příprav na Velikonoce napumpovali kupu energie. 19.4.2019 od 20:00 hod. se uvidíme v libereckém Rock Pubu!

SEBASTIEN, kteří první únorový den vydali své nové EP „Behind The World“, na kterém si zahostoval i Yannis Papadopoulos (Beast In Black), dosáhli za deset let svého působení na scéně více, než většina českých rockových/metalových uskupení - dvě evropská turné (první s kapelou Circle II Circle - USA, druhé s kapelou Masterplan (DE)), třikrát hlavní pódium největšího českého rockového/metalového festivalu Masters Of Rock, předskakování před Alicem Cooperem, Fates Warning atd., jako třetí česká kapela v historii hráli SEBASTIEN na největším heavy metalovém festivalu světa - WACKEN 2016, nebo Rock Tower v polském Płocku. K tomu připočítáme tři úspěšná alba vydaná v celosvětové distribuci, spolupráci se jmény světové scény jako např. Tony Martin (ex-Black Sabbath), Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween), Doogie White nebo Amanda Somerville a přes jeden milion shlédnutí  singlu "AMY", či současné angažmá zpěváka George Raina na postu baskytaristy kapely CITRON a máte tu kapelu světových kvalit. Skladby z nedávno vydaného EP jsou již pevnou součástí koncertního  programu, takže příznivci melodií se mají rozhodně na co těšit.

http://www.sebastienofficial.com
https://www.facebook.com/sebastienband/

videoklip "Amy" - https://youtu.be/VmxKVu3jaXI
videoklip "Behind The World" - https://www.youtube.com/watch?v=AlVyUYHctUU

Olomoučtí BLACK TIGER jsou jedni z mála, kteří se u nás věnují hudebnímu žánru AOR - Adult Oriented Rock. Kapela za dobu své existence vydala tři EP, jež získala pozitivní recenze v prestižních časopisech (např. „Powerplay” a “Classic Rock Presents AOR”). V roce 2017 pak skupina spojila své síly se světově uznávaným italský kytaristou a producentem Mariem Percudanim, (Hardline a Hungryheart), jež má na svém kontě spolupráci se světovou špičkou melodického rocku (namátkou s Jimem Peterikem ze Survivor nebo Tedem Poleym z Danger Danger) a pod jeho producentským vedením natočila v Itálii ve studiu Tanzan Music svoje debutové album. Na desce se představilo i několik zajímavých zahraničních hostů, vedle Maria Percudaniho např. Dan Reed (Dan Reed Network), Josh Zighetti (Hungryheart), Giulio Garghentini nebo saxofonista Alessandro Moro. Deska vyšla celosvětově 12. října na značce Freemood/Tanzan Music a ohlasy na ni jsou velmi pozitivní. Na české poměry se jedná o album nečekané, najdeme na něm deset původních skladeb, které se žánrově pohybují mezi AOR a melodickým hardrockem, s důrazem na silné melodie, bohaté aranže, energické kytary vhodně doplněné klávesami a mohutný moderní zvuk, který ale ctí tradice žánru! Toto album vám BLACK TIGER v Liberci kompletně představí. 

http://www.blacktigerband.com
https://www.facebook.com/blacktigerband/

Videoklip „Don´t Leave Me“: https://www.youtube.com/watch?v=ciTIgI9yIAI


Začátek akce:
Info:
Odkazy:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze