Akce

01.04.2017, Klub FAMU

PrΩgue Echoes: GODLESS TRUTH po 6 letech na podiu!

GODLESS TRUTH – Olomouc - progressive death metal
https://www.facebook.com/godlesstruthofficial/
https://www.facebook.com/godlesstruth/

KEEP ON ROTTING - Litoměřice - technical death metal
https://www.facebook.com/keeponrotting/

DEMIMONDE – Praha - kosmik dark experimental metal
https://www.facebook.com/demimondeofficial/
hudba https://demimondeofficial.bandcamp.com/

BEAST WITHIN THE SOUND – Praha – modern thrash/death metal/hardcore
https://www.facebook.com/beastwithinthesound/

NEW HATE FORM – Liberec – experimental metal
https://www.facebook.com/newhateform/

První letošní Progue Echoes bude mocné! Na scénu, a hlavně i koncertní podia, se po více než 7 letech vrací GODLESS TRUTH, proto jsme jako podtitul logicky zvolili „Reincarnation“, a my máme tu čest udělat jejich vůbec 1. koncert! A u téhle premiéry přece musíte být, a v první řadě!Godless Truth až na pauzu v letech 2011-2016 za 23 let existence stihli v několika sestavách nahrát 4 alba, pár EP a singlů, ale především odehrát stovky koncertů, několikero evropských tour, včetně jednoho japonského. Ale co by to bylo za návrat, kdyby nová sestava, samozřejmě čítající věčného kormidelníka Švanyho u kytary, přišla odehrát jen své staré skladby. Krom osvědčených kousků dojde i na prezentaci nového materiálu pro už chystanou studiovku, z níž už během března - ještě před koncertem - uslyšíte první ochutnávku!Buďte naladěni: progresivní, ale energický death metal s melodickými a technickými prvky vás přesvědčí, že i bez svého letitého zpěváka Godless Truth ještě neřekli své poslední slovo!

Nemáme ale radost jen z navrátilých „Olomoučáků“. Jako další do sestavy přibyla jedna z našich naprosto nejoblíbenějších kapel, „litoměřičtí“ KEEP ON ROTTING, kteří aktuálně podia šetří a připravují nové skladby. Jsme rádi, že si Vopičáci s frontwomankou Dahlien udělali čas a že G.Truth předehřejí podium na nejvyšší stupeň!

Třetí na soupisce jsou s Progue Echoes nerozlučně spjati. Jsou jimi samozřejmě pořádající pražští experimentátoři DEMIMONDE prezentující po 16 letech nové - úspěšné - album Cygnus Oddyssey. A jejich poslední koncert na půdě Matičky měst se, stejně jako v případě K.O.Rotting, odehrál v listopadu – máte příležitost obě skvadry po více než 4 měsících vidět opět na pražském podiu!

Hájit barvy Prahy nebudou ale jen pořádající Demimonde. Podpoří je BEAST WITHIN THE SOUND, kteří mají před vydáním nové desky …and Vice Versa. Energický a moderní mix deathu, hácéčka s trochou melodií vycházející z thrashe chytne za pačesy každýho riffo-milce.

Pokud by si někdo mohl myslet, že poslední kapela soupisky je jen do počtu, ať se přihlásí pro výprask! NEW HATE FORM z Liberce netlačí na pilu, jsou přemýšliví, nebojí se zpomalit, nebojí se groovu, ani jemně disonančních post-rozkladů a oblažují silnou atmosférou. Buďte v klubu od začátku, byla by chyba je propásnout!


Začátek akce: 18:30
Info:
Odkazy: Godless Truth: Marast databáze Bandzone  |  Keep On Rotting: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Demimonde: Marast databáze Homepage Bandzone  |  Beast Within The Sound: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone
Last.FM: link
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze