Akce

27.04.2017, Modrá Vopice

PrΩgue Echoes: BANISHER, SHODAN, POSTHUMOUS BLASPHEMER, DILIGENCE

BANISHER – Polsko – technical death metal
https://www.facebook.com/banisher

SHODAN - Polsko -  modern death metal
 https://www.facebook.com/shodan/

POSTHUMOUS BLASPHEMER – Bělorusko – technical brutal death metal
https://www.facebook.com/posthumousblasphemer/

DILIGENCE – Praha – modern death metal/
https://www.facebook.com/diligence

Na Death’s Redemption - naší druhé letošní akci - Vám to dáme pěkně sežrat, protože další seance PrΩgue Echoes si na paškál bere death metal! Připravte se ale nejen na technické preludování a moderní a svěží pohled, ale i tu nejextrémnější podobu plnou sypaček, zvrácených změn a kanálního blití.

Mimo pražského supportu totiž přijíždí dvě kapely z Polska a jedna z Běloruska.

Milujete Suffo, Deeds, Defeated Sanity? V tom případě jestli vám mezi prsty proklouzla běloruská mašinerka POSTHUMOUS BLASPHEMER, jste hovno fans a o termínu „sick“ si můžete nechat tak akorát zdát! Borci z Minsku jsou asi nejlepší tech bdm posledních let a vůbec nechápem, jak jsou schopný si to nejen pamatovat, ale i hrát! Konzistentně tupý blití tomuhle peklu, který zní jako bouračka Necrophagist s Disgorge, dává ten správnej atak!
 Pochyby o živém provedení? Zapomeňte! Za bicími sedí firemní hráč Axis - Eugene Ryabchenko (Vital Remains, Afgrund ad.), tedy borec, co na svým YT kanálu má covery Nile, Behemoth, Hate Eternal ad.!

Ryabchenko je ale extra klasa, takže se na tomhle turné nechce nudit a dává si dvoják. Hraje totiž i s BANISHER, kapelou basáka Decapitated Huberta. Pro Banisher, kteří s novou deskou Oniric Delusions tohle turné táhnou, to ale v Praze nebude žádná premiéra, takže ti, co na nich již byli (včetně nás!), vám potvrdí, jak jejich muzika - mísící v sobě deathovou modernu i klasiku, rovněž dost technické prvky – oproti deskám neuvěřitelně funguje, je živelná a energická.

Turné Delusions Over Europe 2017 je ale tak trochu rodinný podnik. Takže? I druhá polská kapela SHODAN je se svými souputníky propojena. Shodan je naopak kapela zpěváka Banisher, jen tu ještě hraje i na kytaru. A dost dobře! Shodan hrají moderně, místy technicky, nebojí se zaplout i do atmosféry. Jsou zde cítit riffáže jak od Decapitated, rovněž valivost a epičnost Gojiry, mírně i Hour of Penance, Behemoth nebo Rivers of Nihil. Prostě svěží mix energického, progresivnějšího deathu.

Celý dýchánek otevřou naši DILIGENCE. K jejich popisu bychom si mohli vypůjčit většinu textu Shodan, jen přidat extremitu, protože Pražáci nehrají jen moderně, svěže a technicky, ale místy rovněž extrémně rychle.


Začátek akce: 19:00
Info:
Odkazy:
Last.FM: link
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze