Akce

17.02.2019, Modrá Vopice

OTTONE PESANTE (ita) ve Vysočanech

OTTONE PESANTE (ITA) + MASÁŽ (ČR)
PRAHA - MODRÁ VOPICE
neděle 17.2.2019

doors: 19:00
vlezné: 199 czk

Parta sfetovaných negrů s kleštěmi a letlampou nemusí být to nejšílenější, co Vás může potkat v neděli 17.2.2019 v pražských Vysočanech!

Italští trombo metalisté OTTONE PESANTE (chápej 2 trubky + bicí) zavítají během svého turné k aktuální desce "Apocalips" i do dřevěné chatrče na kuřích nohách (MODRÁ VOPICE), aby potěšili všechny fanoušky hudby bez limitů a stylových koncentráků.

Trio OTTONE PESANTE funguje jako kapela teprve 4 roky a už stihli vydat dvě desky a jedno minialbum. Toto zjevení možná tak trochu evokuje domácí UŽ JSME DOMA nebo maďarské MÁSFÉL. Někteří z Vás již měli to štěstí vidět bláznivé Italy loni v pražském Crossu a kdo ne, měl by to v únoru napravit! Jihočeská alternativní a akustická partička MASÁŽ, kteří se podělí o pódium s Taliány se nedávno vytáhla vydařeným splitkem s free jazz grindovým duem Massola. O tom, že v MASÁŽI fungují i dva muzikanti z kultovních Gride je asi zbytečné Vás informovat, každopádně obě kapely, jak OTTONE PESANTE, tak MASÁŽ jsou zárukou toho, že se nudit rozhodně nebudete!

Tento koncert uvádíme v rámci takzvaných "sedících koncertů", který jak doufáme, podpoří Váš nevšední zážitek!


Začátek akce: 19:00
Info: 199 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze