Akce

14.08.2015-16.08.2015

Made Of Metal 2015

 MADE OF METAL představuje svůj program pro rok 2015. Přestože si fanoušci na druhý ročník úspěšného metalového festivalu musí ještě dva měsíce počkat, už teď si mohou naplánovat, jak na něm stráví svůj čas – kompletní časový program je totiž venku! Program v pátek 14. 8.2015 ve 12:40 zahájí italští FOGALORD, kteří si užijí svou premiéru na území České republiky. Dále se v pátek návštěvníci mohou těšit na energické TÝR, úžasnou zpěvačku kapely TRISTANIA a démonickou výroční show BELPHEGOR. Jako hvězdy druhého dne se představí originální FLESHGOD APOCALYPSE, populární AMORPHIS s výroční „bestof“ show a o noční párty se postarají FINNTROLL. V neděli čeká fanoušky to nejlepší ze současného melodického metalu – holandská kapela EPICA, která se na MOM 2015 představí poprvé v ČR postu headlinera celého festivalu a žádný fanoušek této bandy by si tento zážitek neměl nechat ujít! Třetí den festivalu však nepatří jen Epice, za zmínku nepochybně stojí také TURISAS, DRACONIAN, power metalové dvojice GLORYHAMMER a TWILIGHT FORCE nebo headliner druhé stage – WARDRUM.

Program MADE OF METAL 2015 je uzavřen! Pomyslnou třešničkou na dortu se stává poslední ohlášená kapela z Finska - AMBERIAN DAWN. Po dlouhé pauze se kapela vrací do České republiky, a to s novou okouzlující zpěvačkou i novým materiálem z právě připravované desky. Po oznámení této skupiny na sebe nenechali organizátoři dlouho čekat a vypustili do světa také kompletní časový program všech tří dnů festivalu. „Fanoušci se na program vždy velmi těší a my jim rozumíme, takže hned jak to bylo možné po oznámení všech kapel, jsme program zveřejnili,“ uvádí organizátorka festivalu Lenka Grauová.„Letošní ročník festivalu bude plný premiér, kromě italských Fogalord vystoupá poprvé v České republice také kapely Whyzdom, Twilight Force, Wardrum a Folkstone,“ dodává Grauová.

Chcete-li si tedy i vy zajistit své místo na MADE OF METAL 2015, kde nesmí chybět žádný fanoušek tvrdé muziky, navštivte oficiální e-shop festivalu: http://shop.madeofmetal.cz. Pokud vám časové možnosti nedovolí zúčastnit se všech tří dnů festivalu, nemusíte zoufat, v prodeji jsou také jednodenní vstupenky za krásných 650 Kč. „Cenu jednodenních vstupenek se snažíme nastavit přátelsky, aby fanoušci zaplatili zhruba stejně jako na koncertu dané kapely. Určitě se tedy vyplatí zastavit se na festivalu i jeden den na pár kapel, užít si show a nasát jedinečnou atmosféru open-air akce,“ doplňuje Grauová.

Brzy se fanoušci mohou těšit také na podrobné informace o vybavení a změnách, které se pro ně v letošním roce chystají. Určitě je na co se těšit, takže sledujte novinky na webu www.madeofmetal.cz nebo na FB. Pokud chcete mít informace z první ruky a okamžitě, připojte se k události.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze