Akce

04.05.2012, Barrák

MNEMIC a RAUNCHY na ostravské zastávce

Mnemic, RaunchyV pátek 4.5. čeká ostravský Barrák pořádná nálož technického metalu. V rámci svého turné se tady zastaví čelní představitelé moderního metalu  - dánové MNEMIC, kterým budou sekundovat v roli druhého headlinera turné jejich krajané RAUNCHY.

MNEMIC jsou kapelou, která byla založena v roce 1998 a i přes několik personálních obměn, hraje doteď. Dokonalá směsice těžkotonážních riffů a elektronických samplů, určuje, že jejich koncerty jsou zážitek, na který se dlouho vzpomíná. Dokonce samotná Metallica je označila za svou nejoblíbenější kapelu a vzali je na několik koncertů jako své předskokany.

Jako druhá hlavní kapela se v tento večer a na celém turné představí RAUNCHY, kteří také nejsou moc velkou neznámou pro většinu fanoušků metalu. Jejich mix elektronicky nasládlých melodií a metalu začali hrát už v roce 1992 a díky této kombinaci si získali své posluchače jak mezi metalovými fanoušky, tak i mezi posluchači komerčních rádií, které jejich tvorbu vysílala také. Nutno říct že kombinace MNEMIC a RAUNCHY na tomto turné je více než skvělá a bude to určitě stát za to!
Nicméně tímto výčet kapel rozhodně nekončí. MNEMIC a RAUNCHY na turné doprovází neméně kvalitní kapely, a to ARCADIA z Itálie. GEHTIKA z Velké Británie a NEOSIS ze Švýcarska, kteří díky své velmi kvalitní muzice budou mít publiku tohoto koncertu také co ukázat.
Volba na zástupce české a slovenské scény padla tentokrát na kapelu NOOSTRAK z Vysočiny, která svým technickým deathcore začíná v české vody pořádně čeřit a Slováky RUST 2 DUST.

Můžeme se tedy těšit na výborný večer po boku 7 kapel, na který se bude dlouho vzpomínat!

MNEMIC
http://www.myspace.com/mnemic

RAUNCHY
www.myspace.com/raunchy

ARCADIA  - www.myspace.com/arcadiabastardcore

GEHTIKA - www.myspace.com/gehtika

NEOSIS - www.myspace.com/neosisofficial

RUST 2 DUST - http://bandzone.cz/rust2dust

NOOSTRAK - http://bandzone.cz/noostrak


Začátek akce: 19:00
Info: 250 Kč přímo v klubu a v hudebninách pod klubem; 285 Kč (TICKETPRO); v den koncertu 350 Kč
Odkazy: Mnemic: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Raunchy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Noostrak: Marast databáze Homepage Bandzone

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze