Akce

05.05.2012, FabriČKa

MNEMIC a RAUNCHY na jihu Čech

Mnemic + Raunchy"Future Fusion Metal" -  tak by se dal označit styl přední evropské kapely MNEMIC. Zdá se to až neuvěřitelné, že se nám tuto nejsilnější známou dánskou dvojku MNEMIC + RAUNCHY podařilo stáhnout k nám na jih a navíc do zcela nového hudebního klubu v Českém Krumlově, klubu FabriČKa. Bude to zajisté křest tím pravým metalovým ohněm!!!

MNEMIC
 www.myspace.com/mnemic
 je kapela, která se těžko zařazuje a těžko může být popsána určitým stylem, nejblíže snad mají k thrash metalu, progressive metalu až nu metalu. Jejich hudba je podporována různými samply, které vytváří patřičnou atmosféru. Jejich zvuk je moderní, těžkotonážní a zaručeně může každému nakopat prdel. Představte si takový mix Fear Factory, Deftones, Meshuggah a Machine Head. Kapela vznikla již v roce 1998 a má za sebou opravdu pestrou dráhu a nejeden úspěch. Svého času byli MNEMIC označeni za nejoblíbenější kapelu členů METALLICA, kteří je díky tomu vzali na nejeden koncert do role svých předskokanů!!!

RAUNCHY
 www.myspace.com/raunchy
 tihle dáni už to táhnou od roku 1992, byli vůbec úplně první dánskou metalovou kapelou, která podepsala kontrakt s největším metalovým labelem NUCLEAR BLAST RECORDS a již v roce 2002 vystupovali na prestižním německém metalovém festivalu Summer Breeze. Svým orginálním mixem brutálních riffů a až popové nasládlé electro něžnosti docíli témeř neuvěřitelného. Stávali se headlinery velkých metalových festivalů, ale zrovna tak jejich songy hráli leckteré komerčně laděné rádia a díky tomu zasáhli široké spektrum posluchačů a vystřelili se do první evropské ligy. Jejich videoklik k písni "Watch Out" se hrál jak na MTV, tak na VIVA. Kapela obráží největší evropské festivaly Wacken, With Full Force, dánský Roskilde Festival a další.

V roli předskokanů se na tomto evropském tour představí italští ARCADIA (www.myspace.com/arcadiabastardcore), kteří svoji hudbu označují jako alternative/hardcore/metal a Angláni GETHIKA (www.myspace.com/gehtika), hrající mix na pomezí hardcore/thrash/metalu, a v neposlední řadě metalový inovátoři NEOSIS ze Švýcarska (www.myspace.com/neosisofficial) s jejich future metalovým nášlehem!!! 

Předprodej vstupenek:  České Budějovice -  Mighty Bar  Velbloud a Melodie Voříšek (U Černé věže 8), v Českém Krumlově, poté přímo na baru v klubu FabriČKa a na čerpací stanici Benzina (Budějovická ul). Cena lístku v předprodeji je 250,- a na místě 299,-. Rezervace lístků bude možná i pro přespolní.


Začátek akce: 19:00
Info: v předprodeji 250 Kč; na místě 299 Kč
Odkazy: Mnemic: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Raunchy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze