Akce

10.02.2018

MASTER’S HAMMER pokřtí v Ostravě novou desku

MASTER’S HAMMER + INFERNO
10. 2. 2018 - Brick House, Ostrava

Legendární okultní black metal Master’s Hammer, který daleko přesáhl hranice Československa, se hlásí o slovo s novou deskou Fascinátor! Kapela, která loni poprvé po 25 letech odehrála první koncerty, pokřtí desku 10. února exkluzivně v ostravském klubu Brick House. Po koncertě bude afterpárty s kapelou!

Novinka s názvem Fascinátor má být podle kapely návratem ke nejstaršímu období kolem desky Rituál. Fanoušci mohou klasicky očekávat osobitý pohled na black metal s jazykově hravými texty frontmana Františka Štorma. “Do atmosféry novinky se promítl i fakt, že kapela hraje po letech opět živě. Fascinátor je proto zvukově živá deska nahraná živou kapelou, ne další počin studiového projektu,” doplňují Master’s Hammer.

Master’s Hammer pokřtí novou desku v ostravském klubu Brick House v sobotu 10. února. Album, které bude na místě k dispozici na CD i LP, pokřtí bubeník spřízněných Culf of Fire Tomáš Corn. Po koncertě bude následovat afterpárty s kapelou. Pivovar Chříč u příležitosti koncertu uvaří speciální várku piva Fascinátor.

Vstupenky jsou k dispozici na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

Související linky:
https://www.facebook.com/MastersHammerOfficial/
www.obscure.cz


Začátek akce:
Info:
Odkazy: Master's Hammer: Marast databáze Homepage Bandzone Wikipedia  |  Inferno: Marast databáze Myspace Homepage
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze