Akce

22.08.2020

Jednota Kalvárie

Volné promotérské sdružení Jednota míří na Kalvárii. Barokní poutní místo u Úštěku nám vyrazilo dech a stojí za návštěvu samo o sobě, jako vždy ale chceme hlavně udělat koncert, který má smysl. Tím spíš, že uplynulé měsíce přinesly především hlasité oplakávání umírající kultury, případně velkolepá prohlášení o její záchraně a nových pořádcích. V sobotu 22. srpna navážeme přesně tam, kde jsme skončili – s osobitými zahraničními hudebníky z nejrůznějších žánrových zákoutí a výběrem domácích, pokud možno neokoukaných umělců, kterým věříme.
Vystoupí kanadsko-berlínské duo Nadja tvořící opojný dreamsludge, finská umělkyně ISLAJA, která pracuje s písničkovou i rituální psychedelií, nebo čeští kytaroví rozervanci BLACK TAR JESUS s novým albem Year Insane. Hudební protipóly prozkoumají v comebackovém vystoupení No Pavarotti (k!amm & Rouilleux, po mnoha letech opět spolu!) a neméně intenzivní set čekáme od nekonvenčního olomouckého noise rocku Lebanon (8 8 4 8). S tribálními rytmy nadublého techna přijede dvojice Ethno Service z labelu Unizone a svou vizi progresivní klubové hudby představí i v Praze usazená bytost ze Skotska Evil Medvěd. O něco ambientnějšími, elektronickými tóny otevře festival pražská producentka Dash.
První vlna vstupenek je vyprodaná. Aktuálně je v síti GoOut k dispozici druhá vlna za 550 Kč včetně poplatků. Zbytek vystupujících zveřejníme brzy.
Vstupenky: bit.ly/JednotaKalvarie
Jednota ve složení: ][, Cáry mlhy, Heartnoize Promotion, Letmo Productions, MarastMusic.com, The Aardvark/Naše Koncerty
Za podpory: Spolek pro obnovu památek Úštěcka a NA SCÉNU


Začátek akce: 15:00
Info:
Odkazy:
Tagy:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze