Akce

13.02.2019

INFLAGRANTI - Merry Xmas And Happy New Year Tour

Letos ladí dámy své housle do klasiky

Turné na přelomu roků 2018/2019 bude akustické

INFLAGRANTI se svojí doprovodnou kapelou pro přelom roků 2018/2019 připravily nová aranžmá nejen vánočních skladeb a navazují tak na svoji desku Christmas Symphony. Tu vydaly v roce 2011 a doprovází je na ní velký symfonický orchestr. Na tomto turné zahrají samozřejmě jako vždy i klasické skladby a navíc rockové hity v učesaných akustických smyčcových aranžích.

Jejich host Josef Vojtek s nimi představí několik svých nejoblíbenějších písní z žánru muzikál, ve kterých účinkoval (Dracula, Golem, Hamlet, Tři Mušketýři). Doplní je o světové hity Fantom opery a Hallelujah od Leonarda Cohena.

Pro své koncerty připravují i nové luxusní kostýmy, tentokrát ve spolupráci se salónem přední české módní návrhářky Terezy Sabáčkové.

Trio INFLAGRANTI tvoří tři křehké muzikantky, jmenovitě Markéta Muzikářová, Hana Vyšínská (housle) a Iris Morisáková (violoncello).  

Trio INFLAGRANTI vzniklo v roce 2004 a letos slaví 14 let své existence.

Na koncertech zazní skladby v jejich vlastních instrumentálních úpravách. Dámy s oblibou parafrázují světové klasické i rockové melodie (např. skladby od Bacha, Vivaldiho nebo moderní hity kapel jako Metallica, Queen atd.). Za svou kariéru trio prodalo tisíce hudebních nosičů, vydalo 4 alba a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce ocenění Zlatá deska. Např. v roce 2011 vydalo album Christmas Symphony s velkým symfonickým orchestrem, před dvěma lety společně s Pepou Vojtkem natočily live záznam z koncertu. Společně je pojí již 8 let vzájemné spolupráce a deska Live at Broadway toho byla logickým vyústěním. Zde se Vojtek představil poprvé i jako hudební producent.

Trio INFLAGRANTI vystupuje v České republice i v zahraničí, uspělo např. v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii. Dámy ruší hranice nejen mezi státy, ale i mezi hudebními žánry. Svými aranžemi vytvořily „nový kabát“ už nejednomu hitu. Po osmi letech spolupráce opět s kusem Kabátu vyráží na další turné.

Josef Vojtek, frontman kapely Kabát, má druhou méně propagovanou tvář, a to jako muzikálový zpěvák. Jeho sen z dětství byl hrát divadlo. Ten si později splnil. Za posledních 20 let účinkoval v řadě muzikálů, např. Krysař, Hamlet, Galileo, Dracula, Golem, Baron Prášil, Mefisto Tři mušketýři, Angelika, Casanova aj.

Na televizních obrazovkách se několikrát objevil jako herec a také porotce soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Příští rok zasedne v porotě soutěže The Voice, která se bude vysílat na TV NOVA.

Hudební ukázky z předešlých turné:

Termíny MERRY XMAS AND HAPPY NEW YEAR TOUR jsou:

3.12. Králův Dvůr - předprodej
4.12. Pardubice - předprodej
7.12. Holýšov - předprodej
16.12. Ústí nad Labem - předprodej
17.12. Liberec - předprodej
18.12. Praha - předprodej
13.1. Kaplice - předprodej
13.2. Přerov - předprodej

Více informací můžete najít na webu www.inflagrantimusic.cz


Začátek akce:
Info:
Odkazy:

Mapa:

aktuálně

diskuze