EKTOMORF + KAYSER + BLINDED COLONY + LOCOMOTIVE

EKTOMORF + KAYSER + BLINDED COLONY + LOCOMOTIVE

article_297_px2

=čtvrtek 08.02.2007 @ Praha – Vinohrady - Bordo (Vinohradská 40, www.bordo.cz)=

Maďarská banda Ektomorf může být pro někoho velkou neznámou, někdo už je určitě zaznamenal. Není divu, ryzí fanoušek si opravdu nemůže nevšimnout kapely, která za poslední dva roky stihla velká turné po boku FEAR FACTORY, PRO-PAIN, CHILDREN OF BODOM, vystoupení s KORN a účinkování na monstrózních festivalech typu Wacken, With Full Force, Rock am Ring nebo Rock im Park.
U kapely můžeme identifikovat odkaz na tvorbu brazilské Sepultury, potažmo Soulfy a to včetně zpěvu, kytar, struktury skladeb či sociálně-kritických textů. Někteří členové Ektomorf vyrůstali v sociálně slabších romských rodinách a díky tomu je jejich hudba řádně naštvaná, ale také okořeněna jedinečným cikánským folklórem, který dává jejich hudbě nepopsatelnou živelnost. A zde je právě možné hledat sílu této kapely.
Ektomorf založili již v roce 1994 bratři Zoltan a Csaba Farkasové a již od samotného prvopočátku se to v jejich tvorbě hemžilo odkazy na metal, hardcore, punk a již zmíněný romský folklor.
Ektomorf doposud vyprodukovali celkem 7 řadových CD, z nichž to zbrusu nové nazvané Outcast představí kapela i na pražském koncertu.

Společně s Ektomorf budou pódium sdílet ještě švédské formace Kayser a Blinded Colony. V případě kapely Kayser se můžeme těšit na jedinečný mix Black Sabbath / Megadeth / Slayer, okořeněný novými postupy typickými pro

article_297_px3

moderní metal. Dalším reprezentantem agresivního metalu jsou Blinded Colony. Jejich nátlaková hudba si již podmanila nejednoho fanouška libujícího si v adrenalinových koncertních zážitcích a řadu svých příznivců budou chtít nepochybně rozšířit i v Praze.
Domácí barvy budou hájit jihočeští těžkotonážní HCčkáři Locomotive, kteří již mnoho let patří k jistotám nejen tuzemských pódií.

Koncert proběhne ve čtvrtek 08.02.2007 v pražském klubu Bordo. Bližší informace o koncertu naleznete na ://shindy.cz.
---- --- -- - -- --- ----
Ektomorf :.://ektomorf.com
Kayser :.://kayser1.com
Blinded Colony :.://blindedcolony.com
Locomotive :.://locomotive.szm.com
Shindy Productions :.://shindy.cz

article_297_px1

Tagy:

aktuálně

diskuze