Akce

05.09.2019, Lucerna Music Bar

Do Prahy poprvé přijede Australanka COURTNEY BARNETT

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

COURTNEY BARNETT
05.09.2019 - doors 20:00
Praha, Lucerna Music Bar 

Vstupenky za 540 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.června na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 650 Kč.

Courtney Barnett představuje jeden z nejvýraznějších a působivých hlasů v indie rocku. Je to zpěvačka a písničkářka, která mísí pronikavé vidění světa s takřka devastujícím sebehodnocením. Její nezvyklé hudební struktury a nálady předznamenávají další budoucí úspěchy a fantastické koncerty prodchnuté feedbackovým vazbením jí získaly fanoušky na pěti světadílech. Do Prahy Courtney zavítá poprvé 5.září, kdy zahraje a zazpívá v pražské Lucerna Music Baru. Vstupenky za 540 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.června na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 650 Kč.

Courtney Barnett získala celou řadu ocenění v rodné Austrálii, stejně jako nominace na Grammy a BRIT. Debutové album “Sometimes I Sit And Think, And Sometimes I Just Think” způsobilo malou senzaci a nadšené kritiky – Rolling Stone ji chválil jako “jednu z nejostřejších a nejoriginálnějších písničkářek současnosti – na jakékoliv úrovni a v jakémkoliv žánru.

Je vtipná jak Lena Dunham, je to dylanovský ninja slov. V roce 2017 jí vyšlo skvělé album "Lotta Sea Lice”, introspektivní deska duetů s Kurtem Vilem, a loni její druhé sólové album “Tell Me How You Really Feel”. Letos v dubnu pak vydala nový singl, který se jmenuje „Everybody Here Hates You.“

Více info:

www.courtneybarnett.com.au
www.facebook.com/courtneybarnettmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na předprodej vstupenek.


Začátek akce: 20:00
Info: 540 / 650 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze