Akce

09.06.2014, Chapeau Rouge

CROSSFAITH + COLDRAIN: japonská hudební invaze v Praze

Crossfaith, ColdrainHned dvě japonské kapely, které bezpochyby patří ve své zemi mezi nejvýraznější metalové formace, vystoupí během jednoho večera na jednom pódiu! Crossfaith, kteří během loňského premiérového vystoupení v Česku předvedli neuvěřitelnou show, se znovu vracejí do Prahy! Tentokrát k sobě přiberou také formaci Coldrain, kterou jste již letos v Čechách mohli vidět jako předkapelu Bullet For My Valentine.

Crossfaith vznikli v roce 2006 ve městě Osaka a již za pár let se dočkali značné mezinárodní pozornosti poté, co navázali spolupráci s americkým labelem Tragic Hero Records. Crossfaith prorazili především díky jedinečnému zvuku, který kombinuje metalcore, hardcore a elektroniku. Měli také možnost hrát s celou řadou slavných kapel, mezi které patří například Hatebreed, Machine Head, Slayer, Bring Me The Horizon, Of Mice and Men nebo Asking Alexandria. Poté, co odehráli Warped Tour napříč Severní Amerikou, dostali možnost zahrát na Reading and Leeds festivalu ve Velké Británii, kam se podruhé vrací i tento rok a vystoupí hned na hlavní stage. Stejně tak se Crossfaith objeví na hlavním pódiu festivalu Download spolu s kapelami Linkin Park, Aerosmith či Avenged Sevenfold.

Ani Coldrain, kteří se zformovali v roce 2007 ve městě Nagoya, nejsou neznámou kapelou. Na svém účtu mají tři plnohodnotné desky, dvě další EP a nedávno navíc podepsali smlouvu s vydavatelstvím Hopeless Records u kterého tento rok vydají nové album. Během letošní festivalové sezóny se vypraví na festival Download a také na další obří festivaly jako Rock Am Ring, Rock Im Park nebo Beastfest.

Crossfaith spolu s Coldrain přijedou do pražského klubu Chapeau Rouge už 9. června. Jako česká předkapela se představí electro-corová formace The Truth Is Out There z Ostravy. Kapacita klubu je omezená, opatřete si tedy své vstupenky co nejdříve a buďte připraveni na naprostý masakr!

Crossfaith 

Datum: 9. června 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: 265,- Kč + poplatky v síti Ticketpro, v klubu Chapeau Rouge za 270,- Kč;
Start: 21:00.

Další informace naleznete na:
http://www.chapeaurouge.cz


Začátek akce: 21:00
Info: 265,- Kč + poplatky v síti Ticketpro, v klubu Chapeau Rouge za 270,- Kč;
Odkazy: Crossfaith: Marast databáze Myspace Homepage
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze