Akce

31.12.2017, Klub 007 Strahov

CHERNOBILLY BOOGIE (ukr/fr)

CHERNOBILLY BOOGIE (ukr/fr)
www.facebook.com/ChernobillyBoogie
www.chernobillyboogie.com
Mutant Horror Boogie Woogie since 1986! 
Tak to ještě nebylo dámy a pánové. Spojení drsný ukrajinský reality, francouzský lehkosti, černýho humoru, rock´n´rollu od kosti a totální cover verze boogie woogie show! Tento čtyřhlavý hudební mutant má neskutečný koule. 31 let na scéně a poprvé v Čechách a ještě k tomu na Silvestra. Je libo Stray Cats, Jerry Lee Lewise, Elvise či Stranglers? Máte je mít, v krutopřísný uniformovaný  podobě s vokálem alá Sparky. Zaručujeme hooodně nevšedni hudební zážitek! Mrknetě na vídea! 
www.youtube.com/watch?v=UdyI4bcD4Ag
www.youtube.com/watch?v=HNUTnJnAP3g
www.youtube.com/watch?v=PKRT_sAfkBE  

THE TRAIN ROBBERS (cz)
www.facebook.com/TheTrainRobbers.cz
http://bandzone.cz/thetrainrobbers
Three Been Around Pistoleros shoot out devilish psychobilly!
Kryjte si záda. Parta nájezdných lupičů požene své koňské síly na naší silvestrovskou mega show. Modří už vědí, že jde o známe tváře z Green Monster, Kojotů a další kapel. Jejich čistokrevné psychobilly šlape, no fakt jako rozjetej vlak. Debutová deska Great Train Robbery sbírá vavříny a na koncertě bude samozřejmě k mání. Tak jestli vám voní zbojnickej rock´n´roll, whiskey, střelnej prach a benzín..pak jste na správný adrese.
 

BAD TASTE (cz)
www.facebook.com/bandbadtaste
Tastes like 70ties! Retro R´n´R Punk You Cant Resist!
Kdo rád sedmdesátkovej melodickej drzej špinavej a všema masta mazanej punkrock, ten už ví.. Bad Taste to válej jako těsto na perníčky a naklepou vás jako Bartáčková řízky. A budou se tvářit jakoby se nechumelilo. Pražská parta hic rozhicuje silvestrovskou noc a my se těšíme maximálně autentickou rock´n´rollovu freak show-
--------------------------------------------------
AFTER PARTY - DJ TCHICHIMAN!
Ticket 200 CZK - 19.00-20.00
Ticket 250 CZK - 20.00 - 23.55

www.ladrogang.cz


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze