Akce

24.06.2017, Underdogs'

Americké legendy D.R.I. po 15 letech v Praze

Legendární DIRTY ROTTEN IMBECILES v Praze! 

Ač to z ní neuvěřitelně, amaričtí thrash/crossoveroví D.R.I. slaví letos 35 let své existence
a to je přesně ten důvod proč vyrazit do Evropy na turrné!
Zatímco jejich starší fanoušci budou dojatě slzet na baru, popíjet nealko a vzpomínat na osmdesátky, nenechají se snad ti mladší zahanbit a vypogují to za ně! 
DIRTY ROTTEN IMBECILES, původně texasští holomci začínali jako klasická HC/punková kapela, která díky svým sekanějším riffům našla cestu na vznikajicí thrash metalovou scénu, kterou nejenom ovlivnila, ale i sama se nechala ovlivnit. Tomuto skloubení se i od té doby počalo říkat crossover, což je mimochodem a "určitě náhodou" i název jejich alba z roku 1987.
Nejdůležitější, rozuměj nejplodnější období kapely bylo prvních 13 let, od té doby D.R.I. sice jednou za čas vyrazí na turné, ale krom kompilaček, živáků a semtam nějakého sedmipalce už potřebu zakonzervovat své nápady v podobě nové studiovky rozhodně nemají. Trochu by se dali přirovnat ke krajanům M.O.D., kteří nedávno hráli v Pražském Futuru a to je i místo, kde naposled v Praze D.R.I. vystupovali, což už je ale nějakých 15 let. 
Tentokráte se však D.R.I. přesunou do klubu. který bude snad i více sedět jejich divokým kořenům a to do smíchovského klubu ETERNIA, možná znáte i pod názvem UNDERDOGS´, který je nedaleko stanice metra Smíchovské Nádraží. Oficiálním supportem rozjuchaných američanů jsou na turné němečtí córisté ISOLATED a shodou náhod se podařilo do lineupu připojit ještě dvě italské hard  core kapely: INTOTHEBAOBAB a LIGHTING MIND FREQUENCY,  které červnovou sobotu nakopnou tak jak se patří. 
Vstupenky jsou v předprodeji přes Ticketportal a Ticketpro. Ty nejlevnější je možné sehnat na www.obscure.cz.
předprodej: 450,-
e-ticket: http://obscure.cz/cs/ events/
v pasáži LUCERNA (Vodičkova 36, Praha, PO-PÁ 9:30 - 19:00)
v sítích Ticketpro + Ticketportal: 450 + poplatek dané sítě
na místě: 490,- 


Začátek akce:
Info: 450 / 490 Kč
Odkazy: Dirty Rotten Imbeciles: Marast databáze Homepage Wikipedia
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze