Akce

10.04.2018, Melodka

ATRA VETOSUS

ATRA VETOSUS /PERENNIAL ISOLATION/DRAWN INTO DESCENT/SOMNUS AETERNUS

Večer atmosférického black metalu!!!

Atra Vetosus je melodická black metalová kapela s atmosférickým vlivem z Tasmánie, Austrálie. Podepsali smlouvu s IFP v roce 2011 a vydali své první demo "A Place Shrouded In Emptiness" na CD v témže roce, po kterém následuje jejich první full length album "Voices From The Eternal Night" v roce 2013 na CD, které je vyprodáno od roku 2015. V roce 2016 vydali EP "Ius Vitae Necisque" sestávající pouze z jedné skladby. Mezitím pracovali na druhém full length albu "Apricity", který bude vydán na CD a 12 "Double Vinyl přímo před Evropským Turné.
Facebook: https://www.facebook.com/atravetosus

Perennial Isolation atmosférická black metalová kapela ze Španělska. Své první ep vydali v roce 2013 a později následované vydáním debut alba "Conviction of Voidness" v roce 2014. V roce 2015 kapela vydala svůj druhý full length album "Astral Sen" a v roce 2016 jejich třetí full length album "Epiphany of the Orphaned Light ".
Facebook: https://www.facebook.com/perennialofficial

Drawn Into Descent je také atmosférická black metalová kapela z Belgie s post vlivy. Podepsali smlouvu s IFP v roce 2014 pro vydání jejich self Titled full length alba v roce 2015, které bylo vydáno na CD. Nyní, o 2 roky později je vyprodané album released na CD a na 12 "vinyl od září roku 2017.
Facebook: https://www.facebook.com/DrawnIntoDescent

Somnus Aeternus je domácí velice nadějná kapela hrající doom metal o které ještě hodně uslyšíme.Mají za sebou dvě alba,"On the Shores of Oblivion" vyšlo pod Solitude Records v roce 2012, Druhé album "Exulansis" vydané v roce 2016 u Epidemie Records si bere inspiraci z post-metalu a black metalu, přičemž ale stojí pevně na doomových základech.
http://somnusaeternus.cz/
https://www.facebook.com/somnusaeternus/

VSTUP/ENTRY 350 Kč


Začátek akce: 19:00
Info: 350 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze