Akce

15.07.2011-17.07.2011, Areál likérky R. Jelínek

9. ročník festivalu MASTERS OF ROCK

MOR11Legendarní TWISTED SISTER headlinerem Masters of Rock 2011!!!

Ano, je to tak. Legendární TWISTED SISTER míří na svůj historicky první koncert do České Republiky.  Zní to až neuvěřitelně, že si na Masters odbudou svou koncertní premiéru, a to nejen pro Česko, ale nikdy nehráli ani na Slovensku a v Polsku. A tak jejich „best of show“ na Masters bude věnováno právě fanouškům z těchto zemí.

TWISTED SISTER byli v uplynulých letech po svém návratu na koncertní pódia hlavní hvězdou velkých festivalů po celém světě, jen namátkou jmenujme Bang Your Head (dokonce třikrát v posledních šesti letech), Sweden Rock, Hellfest, Gods of Metal, Bloodstock Festival, Rock of Age, Wacken.

9. ročník festivalu MASTERS OF ROCK se tak stává jedním z nejsilnějších ročníků celé historie festivalu. Dramaturgie je již téměř dokončena, a tak nezbývá než se těšit na 4 nabité dny 14. - 17. 7. 2011, v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH!

Potvrzené kapely:

TWISTED SISTER (USA) - "The Best of Show", HELLOWEEN (Ger) - "The Best of Show", GUANO APES (Ger), HAMMERFALL (Swe), MOONSPELL (P), AIRBOURNE (Australia), OVER KILL (USA), U.D.O. (Ger), RHAPSODY OF FIRE (Ita), AMORPHIS (Fin), ELUVEITIE (Swi) + FINNTROLL (Fin) = PAGAN ALLIANCE - společné vystoupení na pódiu!, ROSS THE BOSS (USA), BONFIRE (Ger), VIRGIN STEEL (USA), OOMPH! (Ger), BRAINSTORM (Ger), DELAIN (Nl), ALESTORM (UK), EKTOMORF (Hun), SIRENIA (Nor), LEGION OF THE DAMNED (Nl), WATAIN (Swe), POWERWOLF (Ger), VISIONS OF ATLANTIS (Aut), MERCENARY (Den), VICTOR SMOLSKI (Ger), EVILE (UK), STEELWING (Swe), ARKONA (Rus), VARG (Ger), AUDREY HORNE (Nor), Tři Sestry, Konflikt (SK), Kreyson, Alkehol, Seven + hosté (Blaze Bayley, Victor Smolski, Schmier), Fleret, Nil, Silent Stream Of Godless Elegy, Dark Gamballe, Jiří Schmitzer, Törr, Dymytry, Crash Road...

Vstupenky jsou k dostání u pořádající agentury Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes www.mastersofrock.cz, sekci „Vstupenky“ na dobírku, na baru v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.


Začátek akce: 14. - 17. 7. 2011
Info: 1.200 Kč
Odkazy: Twisted Sister: Marast databáze  |  Hammerfall: Marast databáze  |  Moonspell: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  U.D.O.: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Rhapsody Of Fire: Marast databáze Myspace Homepage  |  Amorphis: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Finntroll: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Virgin Steele: Marast databáze  |  Alestorm: Marast databáze  |  Mercenary: Marast databáze
Last.FM: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze