Autor: 100 Uživatelé: 90 Tvé hodnocení: hodnoť
Promo 2005

UNMERCIFUL - Promo 2005

Nakládačka. Tím bych mohl vesele skončit tuhle recenzi. To bych byl nemilosrdně peskován naším bezbožným šéfem. Dost mrdek, pokusím se Vám přiblížit, o co jde.
V USA existuje hydra jménem Origin. A tahle hydra se občas rozhádá a pak její členové hrajou v Cannibal Corpse a podobných záležitostech. Poslední rošáda měla za následek, že se trhnul pádlař Clint a sypač James a rozhodli se věnovat původnímu výtvoru jménem Unmerciful. Sestavu doplňuje další ex-Origin kytarák

review_580_px2

Jeremy Turner a vokalista Tony Reust. Následek jejich snažení je čtyř skladbové promo, které dáva jasně najevo, co mají tito chlapci rádi.
Ano, jedná o extrémní death metal. Moderní a zároveň strohý zbytečných houpaček a různých pseoudovlivů. Připodobnění bych si troufl dohodit k pánům od Origin, co se do intezity týče, ale výraz je 100% Unmerciful. Skvělý vokilly, super rifforám, neuvěřitelně naložený škopky (mám za to, že o Kingovi ještě hodně uslyšíme). Čili Vám bude vcelku jasné, o co se jedná. Skutečně se v tom nehodlám šťourat.
Jen dodám, že toto promo vydá v lednu, kolega Zdenda Šimeček aka Godless Guy na svém labelu Lacerated Enemy. Tak nezbývá jen doufat, že by mohlo v příštím

review_580_px3

roce proběhnout turné Godless Truth a Unmerciful a buddies bych dělal bedňáka Já osobně. Dobrá, to byl jen návrh.
PS: BUY OR DIE!!!!!!!!! ..::.. 10/10

Recenze dalších autorů

  • Rated 10 out of 10.

Sice jen čtyři songy, ale náhul je to opravdu nelítosný! Co také čekat od borců, kteří měli něco společného s Origin, že? Jasně, hudebním projevem má Unmerciful asi nejblíže právě k těmto brusičům, ale jak říká Střap, Unmerciful mají svůj ksich a hlavně svůj zvuk! Celkovým vyzněním na mě toto promo působí ještě mnohem sympatičtějším dojmem, než právě tvorba Origin. A to asi hlavně díky zvuku, který tyto čtyři skladby neuvěřitelně nakopává a oproti Origin zní víc intenzivně a dynamičtěji.

Jinak asi nemá cenu opakovat, že na žádné zpomalování a podobné „nesmysly“ se tu příliš nehraje a že po instrumentální stránce jsou na tom Unmerciful také hodně dobře. Hodně se mi líbí projev zpěváka, který je opravdu řádně „nasraný“, ale nutno dodat, že bez těch jeho ječáků, které se objevují opravdu jen sporadicky, bych se klidně obešel. Na druhou stranu to alespoň nahrávku zpestří. Takže ani tento pokus o to, najít něco k vytknutí se nepovedl, takže to raději balím, protože dál plýtvat slovy je opravdu zbytečné!


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

https://uniqueleaderrecords.bandcamp.com/album/ravenous-impulse

vbr - aha! já se z těch abreviatur poseru ;o)))

ta prvni je 192 a tato vbr (cili lepsi), to je snad jasne, ne? .)

Annal vládne! Jakej je rozdíl mezi těmi verzemi???

Tady je VBR verze
rapidshare.de/files/26344393/Unmerciful-Unmercifully_Beaten-PROPER.rar.html

Jasne souhlas. Fakt je ten, ze ta deska od toho promace prisla dost rychle. Konecne zase nejakej hodne peknej mazec.

jenom skoda ze tam neni vic novych valu...serou me kapely co pak cele demo šoupnou i na full cd...ale co, i tak mam z teto placky veeelikou radost))

souhlas, jen bych ho dal ze studia. Kvuli zvuku. Takhle je zase jasny,ze na to maj

Tvé hodnocení:

Tagy:

Unmerciful, technical brutal death metal, Origin

aktuálně

diskuze