Autor: 10 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť

SATHANAS - Armies of Chaos

Vůbec se vydavateli nedivím, že svoje jméno takticky neuvádí. Já kdybych něco takového vydal, tak to taky radši nikomu neříkám. Atmosférické intro napoví, symfonický black trkne. Ať si to poslouchá kdo chce, ale mě už to vážně sere. No, vlastně ani tolik nesere, protože k tvorbě emocí se přes otřesný nános zvukového balastu vůbec nedostanou.
Tak otřesný zvuk basy – jak se dá vůbec vyčarovat? Začíná se mě vážně dělat fyzicky špatně. Tu basu ne!!!!!!!!!!! To je moc!!!!!!!!!! Kromě ní to snad ještě jakž takž ujde, říkám si. Když jsem ale slyšel nájezd vokálu v druhé stopě, zmocnil se mě bujarý smích. K tomu ještě nějaký amatér usilovně buší do lavóru - už máte představu, jak moc se mi asi Sathanas líbí? A to mám ještě to štěstí, že kytaru je slyšet jen jako hlukový podklad, protože by mohla být posledním hřebíčkem do mé rakve.
To co asi mělo být šílenými poryvy norské vichřice se smrsklo do zvuku porouchané motorky-babety. To co mělo vyvolat atmosféru strachu a teroru je smrkání na sucho doplněné o brnkání na gumu od trenek.

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

Tvé hodnocení:

Tagy:

Sathanas

aktuálně

diskuze