Autor: 70 Uživatelé: 62 Tvé hodnocení: hodnoť
Mortal Assassinity - split

RUBUFASO MUKUFO / DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND - Mortal Assassinity - split

Rubufaso Mukufo mě vracej do grindovýho mládí - hybrid sypacího grindcoru a tupacích goregrind chrocht-tanečků. Je fajn si cestou na tramvaj zahopsat a zapomenout, že někdy existovali nějaký Dillinger Escape Plan… Ve spřízněnejch kruzích DEAG platěj za českou špičku - gorově crustují, sypou, tupou, chrochtají a vůbec. Solidní práce, ač Ahumado nebo partičky z Bialystoku jsou jinde.

Neslýchané! Promo leží v redakci jen něco přes rok a půl a kapela už uhání samotného direktora! Páni hudebníci patrně nechápou, že na rozdíl od skládání či nahrávání je recenzování vysoce sofistikovaný proces, jenž nelze uspěchat.

RUBUFASO MUKUFO aneb kapela složená z lidí, kteří hráli v

review_1512_px2

Cerebral Turbulency v období Forces Closing Down. Na splitku s Opitz zněli jako Cerebral Turbulency na Forces Closing Down. Tentokrát je to Forces s trochou Impenetrable. Neznalým bych je popsal jako hybrid sypacího grindcoru a tupacích goregrind chrocht-tanečků.
Celou část splitka nakopáváj natlakovaný bicí, hopsa-tupačky se střídaj s turbotupačkama (tupe se tak rychle, že se vlastně sype). Growluje se přes (decentní) harmonizér. Zvuk je míň přebuzenej než na debbybutním splitku.
Rubufaso Mukufo mě vracej do grindovýho mládí. Vlastně se mi na nich líbí všechno, za co to tu minule schytali. Je fajn si cestou na tramvaj zahopsat a zapomenout, že někdy existovali nějaký Dillinger Escape Plan
Nezbývá, než společně se studiem Najbrt zvolat: OSTRAVA!!! .:. 7/10

DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND maj za sebou už dvě

review_1512_px3

řadovky. Sealing Off the Vagina by Sewer Lid („Utěsnění vaginálu víkem od kanálu“) a Cutterclit („Katrfrajtr“) a drhnou klasickej goregrind. Jako intro dechovková klasika Kdyby ty muziky nebyly, pak se gorově crustuje, sype, tupe, chrochtá a vůbec.
Mě osobně DEAG připomínaj slabší Ahumado. Riffáž pod tím gore nazvučením je víceméně oldschool grindová punkařina. Malýho zpestření v podobě lehce rozhozený groovy-tupačky se dočkáme na začátku jedenáctky 10 kilo heráku mám narvanejch v čůráku.
Ve spřízněnejch kruzích DEAG platěj za českou špičku. Podle mě solidní práce, ale na Ahumado nebo partičky z Bialystoku to nemá ani omylem. .:. 5/10

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Rubufaso Mukufo

aktuálně

diskuze