Autor: 100 Uživatelé: 99 Tvé hodnocení: hodnoť
Solitarily Speaking of Theoretical Confinement

RON JARZOMBEK - Solitarily Speaking of Theoretical Confinement

Tento disk je dezertem pro všechny hi-tech hudební onanisty, kteří od hudby vyžadují ještě “něco víc“. Normálnímu posluchači by se cd mohlo zdát jako stavebnice zdánlivě nelogických matematických cvičení, ale vše tu má až neuvěřitelný řád a smysl.

Tak toto je něco! Přítomnost mimozemského života prokázána! K ničemu jinému totiž po poslechu tohoto disku nemůžete dojít. Ron Jarzombek je mimozemšťan!!!

Sólové album tohoto ufona z WatchTower a Spastic Ink je totiž setkáním čtvrtého druhu a Ron za tímto 45 skladbovým monolitem všehomíra stojí naprosto jen a jen sám. Vše složil, nahrál a zahrál, naprogramoval. Deska je vrcholným dílem hudebního maximalisty a šílence v jedné osobě (však jen ten cover cd) a je nepřebernou paletou nálad, atmosfér, riffů, rytmů a stylů, ale stále tu jde o nejtvrdší metal! Kdo jiný než uRon by takto dokázal skloubit prdeltrhající riffáž třeba s japonskými origami, dechovkovými legráckami nebo třeba zhudebněnými námluvami dvou veverek až po jejich ejakulující koitus. Přehnaně řečeno se tu vlastně jedná o 45 minut podriffovaných sól/vyhrávek (he, he), která do sebe (ne)nahodile zapadají jako dílky stavebnice - hudba na album totiž vznikla teprve až potom, co si uFon napsal jména skladeb ;)

Myslím, že vše je již jasné. Tento disk je dezertem pro všechny hi-tech hudební onanisty, kteří od hudby vyžadují ještě “něco víc“. Normálnímu posluchači by se cd mohlo zdát jako stavebnice zdánlivě nelogických matematických cvičení, ale vše tu má až neuvěřitelný řád a smysl.

Zbývá jen položit otázku, who is really Ron?

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

aktuálně

diskuze