Autor: 100 Uživatelé: 93 Tvé hodnocení: hodnoť
I, Monarch

HATE ETERNAL - I, Monarch

Smrt, peklo, zkáza, smrt, peklo, zkáza, smrt, peklo, zkáza… No vypadá to, že mi hrabe (hrabe mi furt, ale tentokrát asi tisíckrát víc), ale situace je velmi

review_524_px2

vyhrocená… Párkrát už jste určitě slyšeli hlášky o třetí desce kapely. Hlášky o tom, že pak se teprve ukáže, co v kapele je. Samo-zřejmě, že to není směrodatné, ale občas dojde k jevu, kdy se to těžce potvrdí. A tento jev právě nastal. Totálně devastují sebranka Hate Eternal se rozhodla k výraznému připomenutí Floridské scény a tohle jsem nečekal ani v tom nejšílenějším snu!!!!!!!!
Jestliže mnoho lidí mělo problém se zvukem předchozího majstrštyku a možná měli oprávněné obavy z I, Monarch, mohu je směle uklidnit. Tato deska hraje v rámci stylu asi nejlepé od dob Despise the Sun!!!!!!! Stačí se jen zaposlouchat do opravdu parádně udělaného zvuku škopků, naprostá lahoda!!!!!!! Baterie jak svině, tímhle byste mohli střílet vorvaně a ne igráčky jako minule!!!! Kytary jsou mohutné jak peklo samo. Seru na debilní kecy o zvuku!!!

K samotné hudbě, ta v sobě spojuje tolik aspektů death metalu, že je opravdu těžké to napoprvé pobrat. 40 minut totálního vyhlazení Vás provede muzi-kanstvím od napřáhu KRISIUN, duše MORBID ANGEL, temnoty IMMOLATION, trošička té

review_524_px3

vyšinutosti GORGUTS a jako další dostanete solidní porcičku něčeho, co uspokojí i fanoušky techničtějšího death metalu. Mohlo by to vyznít, že smečka okolo zrzavého principála se rozhodla pro konglomerát, který neurazí, ale taky neuchvatí. Jak praví klasik: „TAK TO HOVNO!!!!“ I, Monarch je deska, která má vlastní ksicht a je natolik silná, že válcuje vše a z mého pohledu se zastaví jen u pár monolithů jako je Pierced from Within, Domination či Obscura a pár dalších.

Podrobněji? Jaký chcete podrobnosti, že je Roddy jeden z nejlepších bubeníku tohoto stylu planety (hovno je nejlepší!!!!), že Rutana poznáte po pár tonéch?? A pár buzerantů, co má neustále kecy, že jde o kopii MORBID ANGEL. Jen jim uniklo, že chvíle, které jim MA připomenou jsou ty, které Rutan složil v MA sám. Škoda mluvit, tohle se musí slyšet. A vůbec moc kecám. BUY OR DIE!!!!!!!!!!

PS : Ta druhá kytara Vám hoši určitě sekne.

Recenze dalších autorů

  • Rated 8.5 out of 10.

Chi, teď si možná naběhnu, ale nedokážu si to odpustit. HE na mne totiž malinko svou sebeprezentací působí jako Manowar :) Ano, nejdřív Dobyli trůn, pak se stali Králem králů a nyní jsou dokonce samotným Veličenstvem. Jenže je tady samozřejmě jeden základní a podstatný rozdíl. Narozdíl od MáňoVař, kterým vlak ujel již před mnoha lety, samozvanci z HE určují toho svého vláčku směr.

additional_review_3811_55_px4

Se svou letošní nakládačkou konečně porazili minulé útrapy se zvukem a vykročili vstříc podrobení deathového světa, ale ten se bude bránit, protože je zde stále několik silných jednotek schopných vydat se na zteč. HE ale potřetí útočí silně a své útoky vedou i poměrně jinou taktikou a hlavně důrazným způsobem. Ano, na Monarchovi se opět nedostaneme téměř k vydechnutí. Roddy nohama vyšlape minimálně tunu zelí, k tomu by ručkama porazil veškeré Sauronovo vojsko a spolu s Rutanem, kterého opravdu poznáte téměř ihned, drží otěže tohoto buldozéru velmi jistě. Muzika se stavbou moc nezměnila, užívá stále čitelných kontur skladeb, ale komplexně se posunula více k rouhačštějším riffům (v nejedné skladbě cítit třeba vliv Immolation či blackovou síru) a temnějšímu znění, to vše intenzivně nadávkováno a navíc s občasným nádechem Gorguts riff-držení.

Pro peklaře po(ne)vinost, pro deathaře téměř také, pro zbývající minimálně zajímavá rachota :)


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Pokud by někoho zajímalo, co Derek Roddy dělá dnes (tedy krom seminářů po celém světě), tak toto je jeho projekt, který rozjel už před pár lety: tinyurl.com/3yr3mao

Téměř hotové debutové album, finální vyexportované tracky volně ke stažení přímo od Dereka. Je potřeba si tracky seřadit podle pořadí sepsané Derekem.
Doporučuji k poslechu. Nejen bubeníkům (i když jim obzvláště).

pycho, stejne jak Kenybl Kill, tahle deka stale hreje!

těším se, těším

CEKAM NA ORIGINAL DORAZI O VIKENDU.. PAK SE NA TO VRHNU

vyčkaj času

Zdar Střape! Tak kde se flákáš s tou slibovanou analytickou recenzí?:)

nová deska je slušné peklíčko.....jen co je pravda

silenej sypec ... nehoraznej ... .)

Tvé hodnocení:

Tagy:

Hate Eternal

aktuálně

diskuze