Autor: 0 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
Koncert w Trojce

ARTROSIS - Koncert w Trojce

Bylo na čase vydat nějaké to live album a ukázat, jakže to vypadá s Atrosis na prknech, které znamenají svět a jestli dokáží přenést atmosféru ze svých studiových nahrávek a především kvalitu projevu Medeah i na živo.
Částečně se to povedlo. A proč částečně? Jediné mínus vidím v absenci druhé kytary. Místy je znát, že hutné spodky, na které je posluchač zvyklý ze studiových nahrávek, jednoduše chybí. Ale možná je to jen můj dojem nebo pocit, ale nic to nemění na faktu, že v dnešních dnech působí v řadách Artrosis kytaristé dva. K výběru skladeb není co dodat, Medeah zpívá božsky a zbytek kapely šlape taktéž skvěle.Zvuk je opět slušný, na live album bych řekl, až moc :o)
Výtečná je klavírní verze Szmaragdowa Noc, kde je vokál místy velmi naléhavý, až si budete budete místy spokojeně a uznaně pokyvovat hlavou. O neobyčejný zážitek se opět postará dvojice skladeb Nieprawdziwa Historia I a Nieprawdziwa Historia II, z nichž druhá začíná pouze bicími – působivý nápad. Za zmínku jistě stojí, že některé vokální linky jsou malinko upravené a to vůbec ne špatně. Nechybí klipovka Posrod Kwiatow i Cieni, ani bezmála desetiminutová Ukryty Wymiar. Taktéž malinkou úpravou prošlá My je strhující – začátek v podání frontmanky pak velmi kvalitně odzpívaný.
Z této doby pochází ještě video záznam koncertu z Krakowa, který pozdějí vyšel i na DVD. Za pozornost jistě stojí už i fakt, že obsahuje skladby Crazy, Do Zla, Morpheuz a originální verzi Szmaragdowa Noc (tedy, zahranou s celou kapelou).

13 / 64:36

Recenze dalších autorů


Přispěj do diskuze

Tvé hodnocení:

Tagy:

Artrosis

aktuálně

diskuze