vitrail - profil nenalikován

DR: jo, v pohodě, svým způsobem jsi to napsal docela poeticky :-)

pepua: Dobře, tak jinak. Ono to na tom pódiu vypadalo fakt děsně nepatřičně, tu stylizaci do lesní divoženky bych bral, kdyby se holka oblékla jinak a neposkakovala tam jak čertík na pérku. Působila tam jak zastydlá puberťačka. Agnete je taky machna, to je jasný, že zpívá líp, o to ani tak nejde, spíš z ní vyzařuje pohoda a má neuvěřitelné charisma. A tady? Jak říkám, oněch +- 40 kilo navrch byla jenom "třešnička" na dortu. Opravdu "zlo".

Hele upřímně, napsali byste něco podobného ohledně vzhledu například o Agnete Kirkevaag? To, že chlap do recenze napíše, že je zpěvačka kost, je samozřejmě v pořádku. Ale když tou kostí není, tak by o tom měl taktně pomlčet.

No, on byl mnohem horší ten její vokální výkon než to, jak vypadala.

asi je in bejt sexistickej, ale sestřelit kapelu, že je zpěvačka tlustá... hm... ale na konciku sem nebyl, takže jen klasicky debilní přípič z kanclu.

s tím lízáním bych teda taky nesouhlasil, a to se mi to album celkem líbí - ale počítám ještě tak 4-5 poslechů, pak 1-2 v prosinci a lednu a díkyčau...

Jsem to o té zpěvačce nechtěl napsat tak kurtě a na plnou hubu, ale "poskakující bachyně" je docela přesné :D Navíc v těch svých bílých šatech ala éterická lesní víla :D
Jinak to potvrzení na Brutal netrvalo moc dlouho :)

Doplněn i můj pohled na věc...

Skvělej repec!
GOH překvápko, fakt se mi to moc líbilo. Nějaký hluchý pasáže se tam našly v těch ambientnějších polohách, ale jinak peklo. Super projekce!
Dawn - na netu jsem předem četl nějaký oslavný řeči, ale realita je teda úplně jinde, respektive tak jak píše mIZZY. Ta levičácká tragikomická agitka před poslední skladbou... to už bylo úplně mimo realitu. Kytarista se snažil bejt hodně grindcore a tím ten průser paradoxně hodně umocnil... směšná hipster parodie na black metal. Ty housle ani nebudu komentovat...
Pak ovšem přišel hlavní hřeb večera False... a to člověk musel vidět na vlastní oči... páč ta paní uklízečka co se zapomněla na pódiu byla fakt famózní. Každopádně kdyby měl sólo bubeník, bylo by to asi o 200 % lepší.
IT - brutal mě štve, že začali asi o 40 minut pozdějc, tudíž kvůli poslednímu spoji po čtvrtý skladbě pryč... smutný...
Ovšem i tak ještě lepší než jsem čekal. Mizzy napsal výstižně, tudíž jen skvělá originální kapela, smekám a chci je jednoznačně vidět znova a na velkým pódiu. Což by jim dle mě mohlo slušet...

   Jeelwert:
To album je téměř geniální jako DMDS, na Metalopolis jsem dal 9,5 a stojím si za tím, všichni tomu ještě budete lízat prdel.
  

Já tomu lízat prdel rozhodně nebudu. Na druhou stranu, na koncert jdu, ale spíš ze zvědavosti.

aktuálně

diskuze