lemmy

Franta N. : přesně jsi to vystihl. 1349 zrovna tak. komu se povedlo trochu překročit svůj stín? mě teďka hodně baví Mortem, Denial of God z těch starých pardů.

Ale jako nechci být negativní, už jenom naplnit očekávání (a teda u mě v případě mayhem i dost předčit) je úctyhodný.

tak co to tam ti impetuous ritual vyváděli? povídej... jsem se na to vysloveně těšil už od teaseru při pražském reportu. od čeho tu ten blogísek máme...

nakolik lze oddělit umělce od jeho díla? na to není definitivní odpověď. naopak velice jednoduchá odpověď je na addsatana a ano, nsbm kapela vadí o hodně víc, než kapela, ve které hraje jeden pičus, ale nijak se k ns nehlásí.

hahaha, ten covenant mě fakt pobavil bizzi! taky poslechnu

   AddSatan: Miscarriage slušná ohyzdnost :). Starší, zdá se, fakt takovej Revenge goregrind :), ale tohle mi přijde spíš jako kombinace Primitive Man a Godflesh (jejich pomalý tryzny, ne houpačky) + goregrind vokál. Přijde mi, že je to původně nahraný rychleji a pak uměle zpomalený. Nejdřív jsem si říkal, že je to jen taková absurdně přepálená sranda (a trošku si to myslím pořád), ale má to i docela (hnusnou) atmosféru a celkem mě to baví. Jinak ten obal je klasická koláž á la první dvě alba Carcass (vlastně přímá citace/vykrádačka + díra heh).

Aoratos zatím nevím, tak napůl, místy dobrý, místy vata (jak kdyby si jen tak bezmyšlenkovitě jezdil po pražcích), takovej slabší vývar z Nightbringer (a Naasovo dalších projektů), posunutý jinam jen minimálně.
  
Misc - jasný, Primitive Man, to mi nedošlo, Godflesh ani ne, ale ty mám nastálo zaškatulkovaný jako intie (=nedotükat se!) taky jsem si myslel, že je to zpomalený.. absurdně přepálená sranda je to nejlepší a nejkrásnější co o tom albu zatím kdo napsal <3 (a vokál je tam uplně esenciální)

Aoratos s dalším odstupem klesá, rozhodně víc vata (jako ostatně NB), teď už bych to ani nedoporučil k poslechu

   brutusáček: po koncertu defeated sanity jsem jel nějaký chrochtáky a čekal jsem že nějaké dobré jména Gába vysype do dečky a ono nic. U Drastus je to hodně do aosoth?  
imho vůbec, je to daleko víc "hudební" jestli chápeš co tím myslím :)

a po DS jsem taky chtěl najet chrochtačky, ale přes Defeated jsem se nedostal, nic mě nebavilo ani vzdáleně tolik. furt točim ty 4 alba dokola :D nakonec jste mě přesvědčili, DS>Inca

tam kde je čistej zpěv výborný (intro plus úvodní trek, přesně), pasáže bez zpěvu slušný, emoječák příšerný

jak píše ondra, DS absurdně extrémní. dokonce mě baví i z desky (první bdm po asi 18 letech), jenom kdyby tak šel odfiltrovat ten otravnej vokál

vesicant jsou super, demonomatic už přehnaný.

neměl bys tam nějakej tip na rituální zlo? něco ve stylu sortilegia nebo degredo?

mě yeruselem docela zklamalo. poaslouchá se to dobře (přesně, 777 je to) ale po čyřech posleších tak nějak cítím, že mi to nemá co dát.

aktuálně

diskuze