Trym

Je to pop (výbornej).

Jen nechápu, co máte všichni s tím Sky is Red. Za mě je skladbou alba úplně s přehledem Distant Bells.

Ten Andavald mě okamžitě chytl, díky za tip!

Za mě asi nejmíň uchvacující vystoupení TR, co jsem viděl, ale přesto dobré (no a co že je to retro?), OP super, jsem rád, že hráli hodně skladeb z posledního alba, které je podle mě vynikající (protože nerozumím muzice a dostane mě do kolen každá emo-bubu píčovina). Je dobře, že nejsem tak chytrej a nemám tolik naposloucháno jako AddSatan, protože to bych byl určitě taky zklamaný:)

Někdo někde napsal, že Phoenix je nejlepší kus, co Satyricon kdy natočili – nemyslím si, že by to tvrzení bylo nějak extra mimo. Vůbec by mi nevadilo, kdyby ten týpek nazpíval celou desku. Na zbytek alba zatím nemám názor, ale tahle skladba mě uchvátila na první poslech.

   DW:
(něco jako střed neexistuje) a všechny mozky tu říděj různý demagogický ideologie, ačkoliv je časopis People už dávno označil za největší mrdku ve vesmíru?
  


Jo tak když to psali v časáku, tak to bude určitě pravda. Od teď budu střed, slibuju (který sice fakt neexistuje, ale já stejně budu).

AddSatan: Líbí se mi, když mluvíš sprostě:) Ve druhém odstavci se mnou sice ve dvou třetinách věcí souhlasíš, ale stejně jsem ohon, to dává smysl. Je to k vzteku mít v redakci někoho, kdo ti nevyhovuje, pane tolerantní, že?

Brutus: Je víc odstínů rudé než ta z KSČM, ale vím, že nejsi moc dobrý v politice, tak to přejdeme. Co mě sere? Nemám rád subkultury. Když jsem psal report z Paganfestu, tak mě tu místní alternativci plácali po zádech, jak se pěkně trefuju do folk metaláků, jenže nepochopili, že oni jsou úplně stejná jelita s předepsaným dress-codem (který mi přijde nudný), hudebním vkusem (ze kterého mě část baví, ale přijde mi omezený), sadou "aktivistických" názorů (které se mi protiví) atd. Ať si každý žije, jak chce, ale neunikne tomu být hodnocen – úplně stejně, jako když Adolf níže naznačuje, že se mu nelíbí, že jsem "ulízaný" nebo jak formuluju věty.

   DW:
Klub určitě nenavštěvuje jen nějaká "rudá mládež" nebo co. Tyhle zobecnění bych si v případě hudebních klubů nechal od cesty, tak trošku.
  


Fakt, že je celý klub polepený antifáckými a punkovými nálepkami – nemluvě o tom, co tam běžně hraje, krapítek podpírá moji tezi:)

   brutusáček:
  


Brutíku, nevím, jaké to je PRO NĚKOHO, já napsal, jak Sedmička působí NA MĚ. Sorry, že to nekonvenuje s vkusem "lidí ze scény", stejně jako můj názor na film Dead Man a mnou konstruované věty, ale já nereprezentuju žádnou scénu, jenom sebe:)

Byl jsem zvědavý, kolik "alternativců" se toho chytne:)

Díky za recenzi, jsem u čtvrté písničky a miluju to. Song "Kapitalista" pasuju na svoji osobní hymnu.

aktuálně

diskuze