Střap

   brutusáček: bizzaro: radi te tu zas (nekteri urcite) uvidime. Brut: Střapovo recky mi budou chybět...fakt upřímně   
Brute no stres. Pokud tě bude zajímat death metal na FB jsme kámoši klidně přijď něco nasát někdy. Dost se tam vyjadřujou lidi, co ten styl zajímá. A o muzice mají docela velký povědomí.

Mám víc důvodů udělej tak. Díky moc. No problém ne všude to jde automaticky.
Brute hezkej pokus nic proti Tobě osobně. Každopádně dost zbytečnej. S captchu jsem nevyplňoval zrovna jednou.

Formální dotaz jak se maže account na MM. Funguje to jako na bandzonu, že je třeba odeslat žádost na support. V tomto případě nejspíš na admina (Bizzaro?). Díky

   bizzaro: fajn, ze i ty mas stejnej nazor. ano, samozrejme, pokud to nebude mazani urcityho druhu (jen pls, netyka-li se to Pestilence, tak na @ nebo klikni na muj nick a muzes mi tak poslat zpravu).
a muzu i ja? nepouzivej pro citaci cely prispevek, ale vzdy (alespon castecne) jen cast textu, na ktery reagujes - znacne se tim par veci zjednodusi a usetris misto
  
Ok, hodím to do mailu Pestilence se to netýká. Promiň za neušetřený místo chci ti ho ušetřit mnohem víc jeden příspěvek to snese.

   bizzaro: bizzaro: pokud bys nebyla tak vztahovacna (a snad i duvtipnejsi), tak bys prisla na to, ze o tebe tu az tolik neslo - ano, jedovatustky tu ma kazdej, dole v diskuzi jich i par zustalo. (mozna ta duvtipnost teda...)
bavim se s kazdym (a zkus mi po ty diskuzi - i s tebou - tady odporovat), pokud respektuje to, co se obecne za slusny chovani poklada a snazi se argumentovat-odpovidat, to se tu ale predtim nedelo. jak pisu niz u prispevku s vykricniky, za svy vzaly i "normalni" prispevky. a uklidnit diskuzi mezi par znamyma? a/ nejsem moderator, b/ kazdy odpovida za sebe, c/ odmitam akceptovat tohle infantilni blogiskovani, kde se budou lidit urazet a nadavat si a delat naschvaly, d/ po predchozich zkusenostech to a/ odmitam, b/ to realne, kdyz diskutuji natvrdli jednosmerci, opravdu nelze. na jinych webech maji diskuze treba schvalovane, tomu bych se rad vyhnul
pokud se ti po me styska, muzem si popovidat na jinym miste, moznosti je plno - tady zkus svou pozornost nasmerovat na samotnou desku, takze se tazu, taky te, jako nektere zde, sere vokal Mameliho? nevadej ti v death metalu groovovy prvky, ktery Mameli zapojuje?
  
No na tom utnutí diskuze je docela super, že to přišlo...Jinak mohl bych tě o něco poprosit?

   sicky: Vermis je fest v pohodě deska, říkám to od začátku. a to zejména proto, že je to míň death a víc post schíza o atmosféře. ale rozumím vám, pro tradičního deathera to moc není  
O tom to moc není novej Gigan mi hodně spravuje chuť a je to daleko progresivnější a ujetější muzika a to bych řekl, že i atmosférou.

Behe je to Pentagram Chile...co jsem četl na FB.
Na webu je to taky mám pocit, že to nejspíš pak editovali na webu a neoznámili dál...

New confirmed bands: CONVERGE, Pentagram Chile, Mors Principium Est
www.brutalassault.czCONVERGE mají mezi legendami metal/hardcorové scény zvláštní status; není mnoho kapel, které by ani po dvaceti letech neztratily naprosto nic ze své autentičnosti, extatické neurvalosti a nepopiratelné živelnosti, a to jak na nahrávkách, tak zejména při živých vystoupeních. Opravdu těžko věřit, že je to už přes dvacet dva let od založení kapely, která tak zásadně pomohla definovat základy stylů jako metalcore a mathcore. Jedno je jisté - josefovská pevnost se v srpnu otřese pod náporem chaosu.
Druhou dnešní potvrzenou kapelou jsou pionýři jihoamerického extrémního metalu, chilská formace PENTAGRAM CHILE, která společně s kapelami jako Sepultura, Celtic Frost nebo Possessed určovala směr hlasité hudby v osmdesátých letech. V letošním roce jim vyšlo album "The Malefice", které již kapela nahrála pod novým názvem PENTAGRAM CHILE, aby dala najevo svůj původ a zamezila záměnám s americkou formací Pentagram.

Třetí potvrzenou kapelou se stávají finští MORS PRINCIPIUM EST. Skupina reprezentující žánr severského melodického death metalu, patří k rychle rostoucím formacím, které si stále hlasitěji říkají o místo na slunci. V Josefově budou nejvíce čerpat ze své poslední desky „…And Death Said Live“.


A na závěr technická zpráva. Spuštěn byl ubytovací rezervační systém, takže si již můžete objednávat místa v hotelech Alessandria a Černigov a také VIP Camp. Více informací zde: brutalassault.cz/cs/accommodation/.


Massachusetts-based hardcore/metal band CONVERGE, extreme metal pioneers PENTAGRAM CHILE and Finnish melodic-death metal band MORS PRINCIPIUM EST have been announced as newly confirmed acts for BA 2014.

Please note that Accommodation order forms are online! From now you can book your BA accommodation (Hotel Cernigov, Hotel Alessandria, VIP Camp). For more detailed information on accommodation options click on this link: brutalassault.cz/en/accommodation/

   anonymous: Jinak je to čistá věc vkusu, old school, moderní věci, experimenty, ještě, že je toho tolik, namícháno v tolika poměrech a každý si vybere svoje. Nikoho bych nezatracoval za to, že poslouchá Starý Entombed, Ulcerate, Origin, Portal nebo Behemoth (za sebe si rád poslechnu každou z těchto kapel).   
Z toho jedu jenom občas Origin. Někdy namastím starý Ulcerate schválně, co to udělá. Jak říkám death metal vidím zřejmě hodně jinak.

   DW:
Já bych si ale fakt od vás někdy přečet nějakou recku na death metal tady, kdyby se vám chtělo (speciálně od tebe a Střapa). Ten váš pohled lidí co do toho ještě svojsky viděj je v současný záplavě tím moderním marastem (do kterýho sme fakt trochu zabředli) opravdu ceněnej. Otázka je, jestli by to pro vás nebylo jako házet perly sviním, ale myslim že ne, můžete si o Pavlovi tvrdit co chcete, ale je fakt, že názory nikdy necenzuroval a všechny pohledy jsou tu docela vítaný. Že s nima nesouhlasíte a připadaj vám gay, s tim v podstatě nemám problém, to je každýho věc:)
  


Díky...no nevím neříkám ne. Jak to tak říct nevadí mi modernější metalová muzika tak nějak vím, že ne každýmu je přes třicet a někam se vyvíjet musí. Samosebou je občas trošku problém, co je skutečně vývojem a co recyklací. Což je, ale historicky součástí každýho metalovýho směru/trendu. Ne, že ne a jinak to nebude. Jako víš jak mlaďasové jsou občas rozdělený na chrčící old schooly, což jako fakt je recyklace nejhoršího kalibru a dost často to fakt zní jako mizernej crust, co tváří morbidně, ale prostě no lol.
Pak máš ezoterický metálky a podobný zlometálky ne všechno je úplně k hovnu, ale jako Ulcerate je takovej zlo"metálek" už dneska. Jako někam to kluci, asi chtějí posunout. Tuším, že jsem to dost nekompromisně smazal. Což si teď pro změnu napravím jestli mě to nenasralo zbytečně. Což si fakt myslím, že ne. Technickej death metal jak píše mistr dole...no, ehm...fakt nevím no...ale myslím, že ne a nakonec mi, asi škatulka technickej death metal sedí na dost jinou muziku.
No pak jsou deathcory a nějáký ty modernější death metaly. Tím se upřímně nezaobírám vůbec. Vím, že jste tuhle něco rozebírali u recky na Noostrak na Fobii...nevím to přijde přehnaný občas těm klukům je hodně míň než mě a tak nějak něco mastěj a vůbec ne tak špatně. I když chápu jak si to myslel, že to těžko někoho může celosvětově zaujmout...na čemž je i dost pravdy.
No a pak jsou mraky těch věcí, co mám rád já...vesměs je to dost surovej a kolíkrát dost atletickej death metal. A nějáký ty skutečný starý desky.

   anonymous: Člověk aby se tady bál vůbec napsat o něčem něco taky kladnýho:)) Tady to je skoro už jako na Metalopolisu:)) Víceméně to nahrazuje takové ty Lidé.cz nebo jak se ten diskuzní server jmenuje, chápu to dobře?:))
Po přečtení diskuze a recenze se sice skoro "stydím, že se mi to líbí", ale je to prostě tak. Asi holt nejsem "odborník"¨:)))
  
Lidé.cz? Ale jo vcelku fajn postřeh už je tu i Allegor a Dalihrob. Jinak úplně v klidu je dobře, že se to někomu líbí.

aktuálně

diskuze