Radka

Já teda nebudu hodnotit nijak muzikologicky, jen čistě pocitově. Připadá mi to strašně "navoněný" a "učesaný", obrazně něco jako lumberjack-style hipster. :-D Necítím z toho nic opravdového, autentického, jen takové to "takhle chceme, aby to znělo, aby to vyvolávalo takové a takové pocity", tak to hodíme do stroje na pocity a ono nám to z toho vyleze. :-P

Je to takové odpočinkové, k práci se to poslouchá dobře. Souhlasím s tím, že to rozhodně má potenciál.

Já vítám, když jsou čím uspávat děti - náš 2měsíční Vladan usíná při Burzum. Pro nás starší je to spíš smutná zpráva.

to Morbivod: Děkuju za upřesnění.

Podle mě se to klukům povedlo...

Musím souhlasit s tím, že Gorgonea na mě působí značně arogantně, což je škoda. Jejich teaser (dostupný na YouTube) byl velice slibný.

   anonymous:
Když už jsme u toho, nemohl by někdo smazat i fotky Primy? Jeden důvod je ten, že nepochopim, jak "fotografovi/fotografce" nemůže dojít, že s bleskem to asi moc nepůjde, když hrajeme pod UV světlem. Takle vypadáme jako párek debilů. A zadruhé bychom byli neradi s touto akcí spojováni:-)
Díky
  

Fotografce to samozřejmě došlo, snad není tak pitomá, jak vypadá, ale bohužel naráží na technické nedostatky svého nástroje. Nepřipadá mi, že byste vypadali jako párek debilů, navíc jsou tam i fotky bez blesku. Každopádně tohle rozhodnutí nechávám na Bizzovi. Jestli myslíte, že je to tak zlý, tak to pro mě za mě smažte.

Z mé strany asi takhle: přišla jsem, viděla jsem, slyšela jsem, nafotila jsem. Nevěděla jsem o žádné nekorektní minulosti atd. S Bizzem jsme se dohodli, že fotky Bloody Lair budou staženy. Chápu, že to vyvolává diskusi, ale spoléhala jsem na info o kapele od Střapa. Je fakt, že jsem taky, stejně jako Arcanus, žádné projevy extremismu na koncertě nezaznamenala. Tedy kromě toho zminěného blbečka. Fotky, na kterých se tenhle pomatenec objevil, jsem smazala. A mrzí mě, že jsem ho nestihla vyfotit, jak hajloval, debílek. (Aspoň by se to dalo někde zveřejnit.) Ale co. Kapely mi přišly v pohodě a Bizzova zpráva mě opravdu překvapila.
Ale otázka, jestli takové kapely podporovat tím, že půjdeme na jejich koncerty s tím, že nám jde "jen o hudbu", je fakt na dloooooohou diskuzi. Já sama s tím mám problém. :-(

"mimochodem s vizáží méně rozprostraněného Brutusáčka – obrýlený zlatovlasý anděl" Hahahá, Brutíku, máš konkurenci.

aktuálně

diskuze