Změna sestavy Rhapsody Of Fire, Machine Head (s basou) a snad i The Haunted, smlouva pro The Zenith Passage a Spiralarms

Tom Hess♫ Italští symfoničtí metloši RHAPSODY OF FIRE přišli o kytaristu, kvůli “filozofickým neshodám” je opustil Amík Tom Hess.

♫ V dohledné době se prý dozvíme, v jaké sestavě budou letos vystupovat THE HAUNTED, podle posledních zpráv by se prý měl vrátit k bicím Adrian Erlandsson, k mikrofonu Marco Aro,Ola Englund (Six Feet Under, Feared) druhá kytara a zbytek už je jasný - Patrik Jensen (guitar) a Jonas Björler (bass).

♫ Kalifornští death metalisté THE ZENITH PASSAGE mají smlouvu na více než jednu desku s UniqueLeader Records, debut bude ještě letos.

Jared MacEachern

MACHINE HEAD mají nového bass majstra, kterým byl zvolen Jared MacEachern, který už měl s MH zkušenost, když se v roce 2007 zúčastnil se svou tehdejší kapelou Sanctity turné The Black Tyranny.

♫ Sanfrancisští SPIRALARMS - Craig Locicero (Forbidden, ex-Manmadegod) - guitar, Tim Narducci (ex-Systematic) - vocals, Chris "Cornbread" Lombardo - bass, Brad Barth - keyboards, Anthony Traslavina - rhythm guitar a Ron Redeen (The Esseness Project) – drums – podepsali smlouvu s Steamhammer/SPV, dvojka Freedom vyjde v říjnu.

aktuálně

diskuze