Zaostřete na projekty One Machine (Steve Smyth), Monument Of Misanthropy (Romain Goulon), Vader ve studiu, zemřel zpěvák Nasty Idol

Vader - studio - James StewartNasty Idol - Andy Pierce♫ Ve Švédsku oplakávají smrt Andy Pierce (45, vlastním jménem Anders Persson) od hardrockerů NASTY IDOLS, zemřel 05/12 na krevní mozkovou sraženinu.
 
♫ Točit desku začali i další slavní Poláci VADER - opět Hertz Studio (Bialystok) - James Stewart (Divine Chaos), už se chystá na 14 skladeb pod dočasným ucelujícím názvem Tibi Et Igni (Pro Tebe a Oheň).
 
One Machine♫ Na únor se připravuje debut projektu ONE MACHINE. Steve Smyth (Testament, Nevermore, Forbidden, Dragonlord, Vicious Rumors) si k sobě pozval tyhle kumpány: Mikkel Sandager (vocals, Mercenary), Jamie Hunt (guitar, Biomechanical), Tomas "O'Beast" Koefoed (bass, Mnemic) a Michele Sanna (drums) (ačkoliv na albu je ještě Raphael Saini z Chaoswave). 18/02/2014 desku vydají Scarlet Records pod titulem The Distortion Of Lies And The Overdriven Truth, mixoval Roy Z, masteroval Alan Douches ve West West Side Music a obal dodal Niklas Sundin (Cabin Fever Media), včetně fotografií, které dělal Anthony Dubois (Meshuggah, Mnemic).

Monument Of Misanthropy♫ U Necrophagist zatím ticho po pěšině, takže bubeník Romain Goulon rozjíždí projekt MONUMENT OF MISANTHROPY s kytaristou Jean-Pierre Battestim a zpěvákem George "Misanthrope" Wilfingerem (Raising The Veil, Disfigured Divinity, ex-Miasma), debut Anger Mismanagement by měl být snad ještě letos. Goulon si bicí natočil v létě u sebe ve studiu, zbytek po různu: Camille Mougins v Kairos Studio, Mamad Rafati v Transonix Studio (guitars and bass tracks), Stefan Kaschel v AudioRiot Recordings, který i mixoval a masteroval v Iguana Studios (Necrophagist, Deadborn, Maladie) s Christophem Brandesem. Těšit se máme I na ultrarychlou verzi Flag Of Hate mocných Kreator.

aktuálně

diskuze