Videa Devin Townsend, Pasadena Napalm Division, Love.Might.Kill, Ghost Ship Octavius, smlouva pro Exivious, Adam Jones se oženil

Adam JonesExivious♫ Deska sice ještě není, ale rodina TOOL se opět rozrůstá - kytarista Adam Jones se na konci prázdnin oženil s herečkou Korin Faught a očekávají spolu přírůstek.

EXIVIOUS dostali nabídku na novou desku Liminal od Season Of Mist a kývli na ni, sestava je stále konsolidována na čtveřici Tymon Kruidenier, Michel Nienhuis, Robin Zielhorst, a Yuma van Eekelen, datum vydání 08/11.

♫ První video mají i powermetalisté GHOST SHIP OCTAVIUS - Matt Wicklund, Van Williams, Adon Fanion a nyní již ex-GSO Christopher Amott - Saturn And Skies.

♫ Thrash metalisté PASADENA NAPALM DIVISION (v jejich řadách je i zpěvák D.R.I. Kurt Brecht) prezentují video 100 Beers With A Zombie, eponymní debut vydali 09/04 Minus Head Records.

DEVIN TOWNSEND má další video ke svému megavystoupení v Londýně 27/10/2012 v Roundhouse nazvaném The Retinal Circus, tentokrát se skladbou War.

♫ Video LOVE.MIGHT.KILL k Too Big To Fail z desky 2 Big 2 Fail, která vzšla minulý říjen u Massacre Records.

01. Save My Soul
02. XTC
03. Burn The Night
04. The One
05. Restless Heart
06. Home
07. The Great Escape
08. Too Big To Fail
09. We Fall
10. The Big Screen Pleasure (And Pain)
11. Alone
12. The Perfect Mistake

Sestava:
Jan Manenti - Vocals
Michael Ehré - Drums
Stefan Ellerhorst - Guitar
Christian Stöver - Guitar
Jogi Sweers - Bass
Sascha Onnen - Keyboards

Vydavatel: Massacre Records

aktuálně

diskuze